Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W sumie mam działkę na której stoi dom który jest w połowie mój. Gdyby tak postawić obok domek holenderski, ocieplenie go to nie droga sprawa. Podpiac wodę rurami w ziemi by nie zamarzało, licznik z tamtego i za 60k mam gotowe miejsce do życia.
60k to jeszcze w zasięgu spłaty. 4 wypłaty dla Norwega lub 20 moich. Po spłacie można skupić się na tym co wążne bo zawsze będzie gdzie wrócić :)
Myślał ktoś nad zamieszkaniem w domu holenderskim ?
#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Pobierz Niebadzlosiem - W sumie mam działkę na której stoi dom który jest w połowie mój. Gdyb...
źródło: comment_1653489428PrLcMJAbqUfZIS0y2crfzV.jpg
  • 5
@Niebadzlosiem: w domku holenderskim nie, za to w 35m2 + piętro owszem? Czym się różni jedno od drugiego? Niczym tu i tu możesz mieszkać
To i to jest stosunkowo tanie. Nie wiem jak temat z zameldowaniem, ale jest to alternatywa która pozwala po prostu żyć i nie oglądać się na raty banku, możesz sobie jak człowiek jeździć na wakacje, a niektórzy płacący po 4k miesięcznie przez 30 lat wakacje zobaczą raz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RwandyjskiFront: Ciekaw jestem ile teraz wyszedłby dom 35/50/70 lub 100m^2 szkieletowy na zgłoszenie z oficjalnie z poddaszem nie mieszkalnym. Bo w sumie 60 za holendra a powiedzmy 80 za własny to lepiej dołożyć i mieć po swojemu. Tak do 100 000zl myślę że realne jest wybudowanie się na przestrzeni 10 lat jak się ma działkę dla wielu Polaków.