Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SnikerS89
@dybligliniaczek Plan był aby przejechać cały dystans bocznymi szutrami po łynostradzie. Niestety droga z Olsztyna do Dobre Miasta zweryfikowała stan dróg po ostatnich deszczach. Ze względu na moje cienkie opony i brak amortyzacji pojechaliśmy krajówką. Na szczęście ruch w Niedzielę był niemal niezauważalny. Mój tyłek podziękował mi za taką decyzję ( ͡º ͜ʖ͡º)
@dybligliniaczek: Przez las do Kochanówki całkiem spoko droga przy malowniczym zbiorniku Babcia ( ʖ̯) A jak szosą, to po to ona chyba jest, żeby łykać kilometry i odbić trochę dłuższym objazdem po lokalnych asfaltach ;) No ale nie krytykuje, ot po prostu moja perspektywa na takie długie odcinki krajówką, jak ktoś ma inne odczucia ok, nic mi do tego, podyskutować jednak zawsze warto ( ͡
Zawsze mnie to zastanawia jak potraficie czerpać przyjemność z jazdy po takiej drodze


@SnikerS89: Powiem z mojej perspektywy: może jestem jakiś #!$%@?, ale zupełnie nie potrzebuję wizualnych atrakcji. Podczas jazdy poza obserwacją sytuacji na drodze wgapiam się tylko w asfalt/horyzont, a jeżdżę zawsze te same kilka (5-10) tras dobranych pod różne długości; rzadko dodaję nowe bo nie lubię się ich uczyć i zatrzymywać jak się gdzieś pogubię.
@loczekdk polecam następnym razem z Dobrego Miasta jechać przez las do Kochanówki potem odbić na Blanki i do Lidzbarka przez Kłębowo, piękne widoki i asfalt mega