Wpis z mikrobloga

Ehh p0lkoidy fem0idokształtne to są jednak śmieszne istoty.

Idę sobie ulicą, wyglądam w sumie nie najgorzej, z daleka kątem oka widzę że p0lka mnie obczaja, ja specjalnie patrzę prosto, żeby nie dawać jej atencji, po czym w odległości 2m ode mnie p0lka nagle SKRRRRT i wykręca głowę praktycznie o 110 stopni w prawo, mając mnie po lewej, żebym tylko nie pomyślał, że się na mnie patrzy xD normalna kobieta normalnie mija ludzi na ulicy, a takie p0lki jak opisana to zwykle na jakiś bogatych dzielnicach, w drogich ciuchach, idące rano na solarium albo do kosmetyczki.

Ja w ogóle nie zwracam uwagi na ludzi na ulicy, a p0lkoidy to się chyba dowartościowują odwracając wzrok jak mijają chłopa xD

Przebywam sporo za granicą i tam się człowiek na ulicy do ciebie uśmiechnie albo minie cie obojętnie, a w Polsce albo #!$%@? taką p0lkową akcje albo będzie coś #!$%@? pod nosem (ostatnio sebix sie do mnie #!$%@? bo słuchałem podcastu i host coś śmiesznego mówił wiec sie uśmiechałem idąc po ulicy).

#p0lka #przegryw #blackpill
  • 9
@ytho: Ona się patrzyła, bo pewnie jej się coś w Tobie spodobało. Potem odwróciła głowę, żeby nie zostać przyłapaną - bo to niegrzecznie, bo jak Wasze oczy się spotkają to się zrobi krępująco, bo mógłbyś sobie pomyśleć, że ona sobie myśli coś niedobrego o Tobie i dlatego się gapi; istnieje dużo powodów, dla których ludzie się tak zachowują i wcale nie muszą mieć nic złego na myśli. Efektu zamierzonego to obrócenie
@PstreSzkielko: dupa tam, mnie ostatnio jakaś karyna jak szedłem naprzeciwko jej patrzyła na mnie i jak się mijaliśmy to nadaj prosto w oczy się patrzyła aż to minięcia się z nią. Innego razu jakaś gimbusiara taka hmm mojego wzrostu(178 cm) i dosyć masywna ale nie gruba, jak nasz wzrok się spotkał bo siedzieliśmy w skm-ce naprzeciw siebie spojrzała na mnie tak:
https://www.youtube.com/watch?v=eAODh3xHtKU&ab_channel=lukaszjlb
I tak się gapiliśmy z 20 sec na siebie.
@SanSebastian666: Jedni odwracają wzrok a inni nie odwracają wzroku. Karyna i gimbusiara były z tych, które nie odwracają.

Ja wymieniam możliwe powody, dla których dziewczyna mogła tak odwrócić głowę. Op z góry zakłada, że miała jakieś podłe intencje dowartościowania się jego kosztem. Wymieniam więc inne możliwości, które szczerze mówiąc uważam za bardziej prawdopodobne. Dużo ludzi odwraca szybko głowę po tym, jak zostają przyłapani lub czują, że zaraz mogą zostać przyłapani na