Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo! Już jutro rozegrany zostanie pierwszy mecz w ramach trzeciej edycji rozgrywek Ligi Narodów UEFA. My, wierni kibice wszelakiej piłki nożnej, nie możemy przejść obok tego obojętnie. Zatem ogłaszam wszem i wobec - WykopowaBukmacherka - Liga Narodów UEFA 2022/23 zostaje oficjalnie rozpoczęta! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> 1. kolejka Ligi Narodów UEFA 2022/23 obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ankietach pod pozostałymi edycjami zdecydowaliście się PÓJŚĆ NA CAŁOŚĆ. Większość postanowiła nie oszczędzać mnie w żaden sposób i zagłosowała za obstawianiem meczów wszystkich dywizji Ligi Narodów. W związku z tym rozegramy 164 mecze (źródło: Wikipedia - także na pewno liczba tych meczy będzie inna, w końcu nie gra Rosja i nie wiadomo co się jeszcze wykluje ¯\(ツ)_/¯). A to wszystko w ramach 6 kolejek, które zostaną rozegrane w ciągu 2 zgrupowań. Także w ramach fazy grupowej spotkamy się jedynie 2 razy (teraz i na jesień) + kiedyś tam jeszcze na fazę play-off.

Sytuacja na świecie jest jaka jest. W życiu tak źle nie bywa, ale uroków nie ma. Także dwie uwagi jak to będzie wyglądało od strony technicznej:
1) Mecze zostały podzielone na kolejki WB
według dat ich rozgrywania, bo dawanie teraz do 2. kolejki wrześniowego meczu Szkocji z Ukrainą nie ma żadnego sensu. Także niektóre mecze będą obstawiane z opóźnieniem, a niektóre - wcześniej.
2) Z powodu moich obowiązków, związanych z pracą i studiami
(sesja is coming...) początek tej edycji będzie wyglądał nieco inaczej. Rozpiski będą wrzucane dzień przed kolejnymi kolejkami (tj. dzisiaj, 4.06, 8.06 i 11.06), lecz bez podsumowań, które zajmują mi najwięcej czasu... Rozważałem nawet odpuszczenie tej edycji, ale stwierdziłem, że taki kompromis i ja i Wy powinniście przeżyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Podsumowanie zbiorowe pojawi się w okolicach początku lipca, kiedy to też będę wrzucał podsumowania końcowe obecnie trwających rozgrywek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam jednorazowo uczestników poprzednich edycji - jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis, natomiast chętnych zapraszam do typowania, ponieważ do następnej rozpiski zawołam tylko tych, którzy obstawią tę kolejkę! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Już teraz wytłumaczę jaki obrałem system wołania, żeby nie odpisywać wszystkim urażonym w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zawołałem te osoby, które do edycji "WB - EURO 2022" włącznie znalazły się w podsumowaniu końcowym i nie wypisały się z listy do wołania w odpowiednim komentarzu. Do tych osób dodałem wszystkich uczestników obecnych edycji, którzy zdobyli minimum 1 punkt, aby uniknąć wołania uczestników widmo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jeżeli więc chcesz wypisać się z listy do wołania do nowych edycji, to zaplusuj odpowiedni komentarz pod wpisem. A pozostałych - zapraszam do zabawy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
------------------------------------------------------------------------------------
Jak wziąć udział w zabawie?
Wystarczy, że podasz przewidywane przez siebie wyniki w formularzu lub zaplusujesz odpowiedni komentarz. Za każdy trafiony wynik otrzymasz
3pkt, a za wytypowanie prawidłowego rezultatu meczu - 1pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoje typy można podawać do momentu rozpoczęcia danego meczu! Wyniki meczów, które zaczną się przed wysłaniem formularza, nie będą brane pod uwagę! Pozwoli to wziąć udział w danej kolejce osobom, które "zaśpią" i podadzą swoje wyniki w trakcie trwania kolejki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Współczynnik WB - co to takiego?
Jest to nic innego jak średnia punktów wszystkich uczestników na jeden mecz (otrzymuje się go dzieląc
średnią wyników przez ilość meczy). Pozwala nam to porównywać między sobą kolejki wszystkich edycji WB, które mają różną liczbę meczy.

Galeria Sław WykopowejBukmacherki:


Zapraszam również do uczestnictwa w WykopowejBukmacherce - El. Mistrzostw Świata 2022 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Wołam uczestników:


Tag od zaobserwowania --> #wykopowabukmacherka

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> 1. kolejka Ligi Narodów UEFA 2022/23 obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ewentualna relacja na żywo z kolejki będzie wklejana w komentarzach pod najnowszym wpisem_

Zapraszam do dyskusji w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Grucha2408 - Szanowni Państwo! Już jutro rozegrany zostanie pierwszy mecz w ramach tr...

źródło: comment_1654018481NWgnfbiTwpBtjSGrrgrZMH.jpg

Pobierz
  • 14
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Wołam osoby, które nie zostały zawołane z powodu limitu wołań na wpis cz.7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli nie jesteś zainteresowany to zignoruj ten wpis ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Minieri: Hah, dobrze ci @Anck-Su-Namun powiedziała (ʘʘ) Ale jak najbardziej masz rację. Z czysto sportowej strony ten turniej to jest takie granie-nie granie. Zapewne połowa niedzielnych kibiców nawet nie wie, że jutro coś Polska gra...
Ale z drugiej strony - zabawa to zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie grają żadne ligi, więc tyle o ile możemy poobstawiać sobie reprezentacje. Dodatkowo jest to też