Wpis z mikrobloga

Spójrzcie konserwatyści polscy jak wygląda obecnie normalny kraj przestrzegający prawa człowieka.
Izrael:

Stosunki homoseksualne są w Izraelu legalne od 1988 roku. Wiek osób legalnie dopuszczających się kontaktów hetero- i homoseksualnych jest równy i wynosi 16 lat. Geje nie są wykluczeni ze służby wojskowej z powodu swojej orientacji seksualnej. Nie istnieją żadne przepisy bezpośrednio dyskryminujące osoby homoseksualne.

W kraju istnieją prawa zakazujące dyskryminacji osób homoseksualnych. Do 2007 roku Izrael był jedynym państwem w Azji, w którym istniały takie prawa.


Przypominam, że obecnie w Izraelu rządzą konserwatyści i mimo to nikt nie mówi nic o piątkach menztena, ani o batożeniu gejów!
Jesteście obecnie najniżej w hierarchii jakichkolwiek cywilizowanych państw i liczę, że was z kopyta z sejmu wywalą.
Zaraz pewnie wyskoczycie z przygłupimi tekstami oskarżając bezpodstawnie Izrael o zbrodnie bo tylko to potraficie.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazkatoli #konfederacja #izrael
Pobierz ItsGrN - Spójrzcie konserwatyści polscy jak wygląda obecnie normalny kraj przestrzega...
źródło: comment_1654112645gfHImOaOzL9cBAsIdjfA2G.jpg
  • 54
Dałem ci dowód


@ToiletShark: Nie dałeś. Nie rozumiesz czym jest dowód. To, że ktoś coś napisał/powiedział/stwierdził to nie jest dowód.

Napisałem ci co może być uznane za dowód - nagranie/zdjęcie/wyrok sądu.

Zachowujesz się jak ruski troll. Ruscy twierdzą, że Ukraińcy popełniają zbrodnie, tak samo jak Arabowie twierdzą, ze Izraelczycy popełniają zbrodnie
@LazyInitializationException piszesz jak Korwin i jeszcze masz czelność nazywać mnie ruskim trollem? To nie są żadne "twierdzenia Arabów" Żydowskie zbrodnie są faktem. Żydzi popełniają na Arabach zbrodnie pewnie kilka razy w miesiącu od kilkudziesięciu lat i jak taka sytuacja ma miejsce po raz kolejny i wszystko znowu wskazuje na Żydów to nagle nie możemy ocenić kto jest winny, bo sąd w Tel Awiwie nie wydał żadnego wyroku, beka z ciebie typie. Żydzi
@ToiletShark:

Nie piszę jak Korwin xD

Żydowskie zbrodnie są faktem


Tylko jakimś dziwnym trafem nie jesteś w stanie przedstawić dowodu.

Jak to jest, że Ukraińcy mają dowody na zbrodnie Rosyjskie a Arabowie nie mają dowodów na rzekome zbrodnie Izraelskie?

Żydzi popełniają na Arabach zbrodnie pewnie kilka razy w miesiącu


No tak, albo pewnie się zesrałeś pod siebie kilka razy w trakcie tej dyskusji. A dowód mam na to oczywiście taki jak
@LazyInitializationException Oczywiście, że są dowody na zbrodnie Żydów możesz o nich poczytać np. w raporcie pod tytułem "Israel’s apartheid against Palestinians: Cruel system of domination and crime against humanity" o tutaj https://www.amnesty.org/en/documents/mde15/5141/2022/en/ Czyli odpowiadając na ponad połowę twojego poprzedniego komentarza: Tak Arabowie mają dowody na żydowskie zbrodnie. W ogóle idąc twoją logiką to podczas 2 wojny nie było dowodów zbrodni Niemców na Polakach, bo żaden Niemiec nie został skazany w Generalnym Gubernatorstwie.
@ToiletShark: Znowu zmieniasz temat xD

Israel’s apartheid against Palestinians: Cruel system of domination and crime against humanity


Apartheid bo Żydzi przeszukują Arabów czy czasem dzieciom nie podczepili pasów szachida. No straszne. Rozumiem, że wg. ciebie nie należy przeszukiwać potencjalnych terrorystów, a Arabowie niech dalej wysadzają dzieci w powietrze. Niezły jesteś xD W ogóle mylisz pojęcie apartheidu czyli dyskryminacji a zbrodni. Kolejny raz udowadniasz, że masz problemy z czytaniem xD! i ogólnie
@ToiletShark:

na co wskazuje większość dowodów


To są jakieś dowody jednak? Przecież do tej pory nie przedstawiłeś nawet jednego. To o jakiej większości dowodów mowa, skoro nawet jednego nie ma? Większość z zera to nadal zero xD

tak ludzi, którzy wielokrotnie zamordowali innych ludzi


Przecież to Palestyńczycy przodują w mordowaniu cywilów. Ostatnio zamordowali nawet 2 Ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
są dowody


@ToiletShark: To czemu nie jesteś w stanie ich pokazać? Skoro są to pokaż, nie krępuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tymczasem w rzeczywistości sąd przesł#!$%@? świadków, którzy tutaj wskazują na winę żydowskich milicji


O, tak samo jak Rosjanie przesł#!$%@?ą świadków, którzy im mówią, że Ukraińcy dokonują zbrodni wojennych. Ruscy i Arabusy jedna banda, od dawna to wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LazyInitializationException pokazałem ci ale proszę bardzo jeszcze raz:
"Multiple eyewitnesses, including two journalists standing next to Abu Akleh, reported that the area had been relatively quiet immediately prior to her death and no Palestinians, civilian or otherwise, were present, disputing Israeli statements of her having died in a crossfire". Ruscy mają więcej wspólnego z Żydami niż Arabami co wojna na Ukrainie dobitnie pokazała.