Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UkrywamSie: dużo lepsze imo, ale to oczywiście subiektywna opinia, chociaż obiektywnie scenariusz jest bardziej rozwinięty, ciekawszy

@mxhugo: akurat 1 sezon w BB i BCS był do dupy, oceniac po 1 sezonie nie ma sensu żadnego serialu, to jak oceniać film po pierwszych 20 minutach
oceniac po 1 sezonie nie ma sensu żadnego serialu, to jak oceniać film po pierwszych 20 minutach


film to zwarte dzieło a serial na tyle rozwleczony że jak nie siądzie 1 sezon to reszta go nie uratuje. Zawsze największy budżet i nakłady są na 1 sezon np TWD
@iErdo: Czyli ile jest takich seriali ? 5? xD
Jak coś jest #!$%@? to nikt tego nie ogląda bo potem będzie lepsze. Zwyczajnie taki serial się nie zwróci i nie zaciekawi wystarczająco długo.
@jacktheripper: a oglądałeś BCS, bo smaczków do BB jest 3-4 razy więcej, właściwie w każdym odcinku jest nawiązanie do serii

@mxhugo: w sensie źle to ująłem xD Ale chcesz 5? masz 5.

1. wspomniany już Breaking Bad (pilotażowy sezon nawet przez krytyków został średnio przyjęty)
2. Six Feet Under
3. Fleabag
4. The Office
5. Star Trek: The Next Generation
6. Angel
7. Simsonowie

A to tylko z pamięci, znalazłbym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacktheripper: no ale to ty wyjeżdżasz, że były nawiązania do BCS, a tak nie było, po prostu zadbali o scenariusz i nawiązywali do BB, kręcąc Breaking Bad nawet jeszcze nie wiedzieli, że będzie coś takiego jak BCS
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacktheripper: ehh, czy czytasz co ja pisze xd

BCS został zamówiony w 2013 roku
Wspomnienie w o Lolo w BB było w 2 sezonie w 2008 roku, więc chyba logiczne, że wykorzystali jego imię w BCS, co w tym niesamowitego xd

Więc BB nie nawiązuje do BCS, bo najzwyczajniej w świecie powstał wcześniej i nie miał do czego nawiązywać
że jak 1 sezon jest zły, to cały serial jest #!$%@?, nie przesadzajmy :D


@iErdo: No takie mam wrażenie z perspektywy dobrych początków GOT , TWD, LOST. Na końcu już robią masło maślane.