Wpis z mikrobloga

Hej #bojowkaios poszukuje jakieś fajnej aplikacji może być nawet płatna ale jednorazowo a nie subskrypcja ( ͡° ʖ̯ ͡°) (chociaż jak będzie idealna to może się skusze i na to rozwiązanie). chodzi dokładnie o kalendarz na którym będzie można dodawać wydarzenia które będą oznaczone różnymi kolorami, będzie widać chociaż początkowa nazwę wydarzenia i jeszcze z możliwością udostępnienia kalendarza kilku innym użytkownikom z #iphone ważną funkcja jest tez powiadomienie gdy ktoś doda nowe wydarzenie. Przetestowałem kilka ale to była porażka… lub nie mogę znaleźć czegoś godnego uwagi. To chyba tyle z wymagań ( ͡° ͜ʖ ͡°) pare tagów dla zasięgu #ios #apple #kalendarz #aplikacje no i dorzucę #android to może mnie czymś zainspirują ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 14
@regge_ragga: kolory możesz sobie ustawić przez kilka kalendarzy. Wtedy możesz sobie oddzielać prywatę od pracy, dzieci, hobby, kochanki.

Jeden lub wiele z nich możesz udostępniać. Co do powiadomień, to chyba ktoś musi Cię zaprosić na wydarzenie, żebyś dostał powiadomienie od razu, nie wiem dokładnie jak to działa.

Co do widoku, żeby widzieć miesięcznie nazwy wydarzeń, zamiast tych durnych kropek jak w iOS to kojarzę kalendarz google'a
N.....y - @regge_ragga: kolory możesz sobie ustawić przez kilka kalendarzy. Wtedy moż...

źródło: comment_1654165924XlJ06LAQVL9LEtNTEWhTrJ.jpg

Pobierz
A można synchronizować tak aplikacje ze wrzucam na jakieś zewnętrznej ona aktualizuje mi w kalendarzu ios w ios mam udostępnione osoby i one wtedy tez to widza ? Hmm (σ ͜ʖσ)