Wpis z mikrobloga

Czy możliwy jest taki scenariusz, że Niemcy zachęca Putina do zniszczenia Polski, by Polacy znów chętnie i z pokorą robili u Niemca za 500 E? Czy tez Niemcy nigdy by czegoś takiego nie zrobili?

Czy w takiej sytuacji lepiej machać szabelką przed Putinem, dać mu pretekst, czy też lepiej byłoby posłuchać Korwina - siedzieć cicho (ewentualnie cichaczem wysyłać broń na Ukrainę)?

#ukraina #wojna #trzeciawojnaswiatowa

CO lepiej?

  • Lepiej nie prowokować Putina 20.3% (26)
  • Lepiej bohatersko zginąć i zniszczyć kraj 79.7% (102)

Oddanych głosów: 128

  • 13
@mular1337: @M4rcinS: Zgaduję, że na innych tematach to piszecie "zmuszanie kogokolwiek do udziału w wojnie to zbrodnia!" "Jak coś, to mieszkam blisko granicy i tyle mnie WKU będzie widziało!" "mam kanister benzyny i spakowany plecak ucieczkowy!"
@mular1337: @M4rcinS: Zgaduję, że na innych tematach to piszecie "zmuszanie kogokolwiek do udziału w wojnie to zbrodnia!" "Jak coś, to mieszkam blisko granicy i tyle mnie WKU będzie widziało!" "mam kanister benzyny i spakowany plecak ucieczkowy!"


@7160: Pudło. xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@7160: uuu, widzę na wypoczku dziś z piwnicy wyjrzeli niespełnieni samobójcy z depresjami, którzy bali się zrobić magika, a teraz zaznaczyli że hehe lepiej zamienić kraj w rumowisko xD