Wpis z mikrobloga

Używał bądź używa ktoś z was takiej zgrzewarki? Podłączyłem jak instrukcja mówiła, sprawdziłem jeszcze z filmikami na YT. Po podłączeniu do akumulatora poprawnie się włączyła, pierwszy bieg i pierwsza próba zgrzania i jebło. Nie wiem co tu można było źle zrobić. Wiem, że są różne opinie na ich temat, ale bardziej spodziewałbym się, że nie zgrzeje, a nie że jebnie z hukiem.
#18650 #akumulator #baterie #elektronika #majsterkowanie
Pobierz kurvvawszystkozajete - Używał bądź używa ktoś z was takiej zgrzewarki? Podłączyłem ja...
źródło: comment_1654337016m3biOfpr92offQu7jaQHKI.jpg
  • 18
bo to jest zwyczajnie przegrzana blaszka, trzymać się trzyma baterii ale taka zgrzewarka ma zerową wartość użytkową, przepalony zgrzew zaraz odpadnie a i ogniwo dostaje po dupie od takich temperatur jakie ty wytworzyłeś podczas zgrzewania.
@sentoxo ja tak samo. Czuję respekt przed zabawami z 230v, ale jak widzisz to loteria i szczęście czy to zadziała. Możesz zaryzykować te kilka złotych. Mi najbardziej szkoda straconego czasu i nadziei. Możliwe też, że zrobiłem gdzieś błąd i padło z mojej winy, ale kurde nie wiem gdzie mogłem go popełnić.