Wpis z mikrobloga

@Vixay:

Chociaż zaraz zrobi się zbyt dużo potencjalnych miejsc do forsowania rzeki i Ukraina nie będzie miała możliwości pokryć wszystkiego.


To działa w dwie. Ruscy też nie dadzą rady ot tak teleportować sie nad rzekę, 20km dalej, w celu przeprawy, tak żeby Ukraińcy tego nie zauważyli.
@DanyDwaBanany: Wiadomo, że działa w dwie strony. Ale jeśli Rosjanie mają trochę oleju w głowie, to nie pozwolą sobie już na zbieranie 2-3 BTG w jedno miejsce. Będzie pewnie dużo prób rozbicia potencjału artylerii Ukraińskiej.
Zobaczymy na dniach.
@DanyDwaBanany: Wiem, memy i śmianie się z ich porażek to ciekawa sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nigdy nie można się puszyć przed wrogiem i uważać go za debila, to w dłuższej perspektywie może być zabójcze. Dobrym przykładem jest walka o miasto, Ukraina wycofywała się, wysokie morale RUS bo przejmują miasto w szybkim tempie, pomyśleli że Ukraina łatwa i to debile, a tutaj kontra ;) "poczuli się" zbyt
@Vixay:

Lekceważenie wroga to smutna lekcja, bo można stracić sporo wojska ( ͡° ʖ̯ ͡°).


Pełna zgoda ale ja mogę sobie na to pozwolić bo nie jestem w sytyacji Ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak bardziej poważnie.
To co zyskają na poziomie taktycznym czy operacyjnym, to zmarnują na poziomie strategicznym ¯\_(ツ)_/¯

O to jestem spokojny.