Wpis z mikrobloga

Mam problem. Kupiłem jakiś czas temu nowy telefon Samsung galaxy s20 Fe i wszystko jest spoko, poza faktem, że na wykopie nie mogę wejść w żaden link. Po kliknięciu nic się nie dzieję, nie mogę ich też skopiować, nie ładują mi się filmiki jak ktoś wrzuci na gfycat, bo po kliknięciu otwórz w przeglądarce nic się nie dzieje. Utrudnia mi to korzystanie z wykopu, bo duża część treści jest dla mnie nie dostępna przez to. Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić?

#samsung #telefony #smartfon #pytanie #elektronika
  • 13
@ElfBambo: zainstaluj chroma? ;P
Jak używasz jakiś Samsung Internet to nie ma się co dziwić

Jak masz przyzwoitą przeglądarkę toooooo reset fabryczny ;p

Ale tutaj problemem może być raczej tylko jakas przeglądarka której wykop nie wspiera
@ElfBambo: Aaaa no to może apka wykopu ssie pałkę na nowych telefonach

Używaj po prostu Chrome bez apki, robiłem tak przez 8 lat i żyje, a na nowym tel pewnie będzie jeszcze szybciej jak przez niedostosowaną apke xd
@ElfBambo: Niestety wykop chyba nie specjalnie nadąża :p u mnie na srajfonie 8+ apka działa w miarę stabilnie aaaaale #!$%@?, ile ten tel ma już lat xD

Można też próbować tej nieoficjalnej apki ale sam nie wiem czy bym się skusił, mam za dużo ważnego gówna na telefonie żeby oddawać to na tacy :P
@masterdick: Opera jest o wiele lepsza na Android'a i PC.
Ma więcej funkcji, a na PC ma wbudowaną blokadę na większość reklam (np. blokuje wszystkie reklamy w filmach YouTube).

@ElfBambo: Spróbuj na jakiejś przeglądarce wchodzić na Wykop.
Nie wiem czy może aplikacja Wykop nie ma włączonych uprawnień do zaznaczenia tekstu lub może ta aplikacja systemowa, dzięki której można zaznaczyć tekst, kopiować, otwierać nim linki itd. jest niekompatybilny z Wykopem, albo
@p1p2p3p4: Na pewno nie pod względem funkcjonalności ;) ale tak, do przeglądania internetow się nadaje - sam i tak nie używam chroma bo baterie zżera

Ogólnie na mobilu teraz wygrywa IOS Safari (myślałem że nigdy czegoś takiego nie napisze xd)