Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 234
Przypomniał mi się pewien #rozowypasek który miał nieciekawie w domu. Pewnego dnia zamieściła wpis, że w tajemnicy ucieka na drugi koniec Polski (czy tam trochę bliżej) aby uwolnić się od toksycznych rodziców. Pamiętam jak wrzuciła zdjęcie swojej hodowli roślin (doniczki na parapecie z kwiatkami/warzywami) i wspominała, że za nimi będzie najbardziej tęsknić. Ciekawe co tam u niej czy się jej udało
  • 34
@Ar_0: witam wszystkich zainteresowanych () nie spodziewałam się ze takie będzie zainteresowanie. Pisałam z jakiś rok temu co u mnie (ʘʘ) żyje; mam się dobrze. W domu rodzinnym nie byłam 5 lat. Kontakt mam z nimi tyle z e o ile i dobrze mi z tym :) roślinek nie hoduje już na taka skale, raz po raz coś tam sobie
@Ar_0: na pewno jest 100 razy lepiej żyć bez rodziny niż z rodzina :) ciągnęli mnie na dno. Zostali tam sami i wcale nie jest tam kolorowo z tego co w sumie wiem od nich samych. Ale uprzedzałam ich przed wyjazdem ze tak będzie to się ze mnie śmiali ze straszyć sobie ich mogę i co ja tam wiem. Dzwonimy do siebie, w sumie to oni do mnie. Próbują ściągnąć mnie