Wpis z mikrobloga

@Hwanin: ja nie rozumiem dlaczego. Ego im tam #!$%@?ło, że musieli się wziąć za ekranizację drugiej ery, do której nie mają praw. Zamiast tego mogli stworzyć własną historię, która się dzieje w Umbarze, gdzie dało się zrobić dowolną mieszankę kolorów skóry. Ale nie, my zrobimy własnego władcę pierścieni z czarnymi i feministkami.
@Hwanin: Wrzucanie czarnoskórych i LGBT do filmów, to coś, jak jodowanie soli. Większość za bardzo nie ma świadomości po co to komu, a jednak jest to inwestycja w przyszłość, żeby w przyszłych pokoleniach było mniej debili.

Serio tak mocno przeszkadza Wam przyzwyczajenie dzieci i młodzież do tego, że to normalne, że występują na świecie ludzie z innym kolorem skóry i innymi preferencjami seksualnymi?
@Hwanin: tak całkiem serio, ktokolwiek daje #!$%@? o kolor skóry FIKCYJNYCH postaci? ja rozumiem, że w produkcjach historycznych to by wypadało się trzymać jak najbliżej prawdy, ale w fantastyce? Niech sobie będą nawet niebiescy, jeżeli fabuła, efekty, muzyka, ogólnie - całość, będzie zajebista, to co to za różnica?
@martinosv:

Serio tak mocno przeszkadza Wam przyzwyczajenie dzieci i młodzież do tego, że to normalne, że występują na świecie ludzie z innym kolorem skóry i innymi preferencjami seksualnymi?


W końcu ktoś napisał po co to taka, a nie inna obsada w serialach i filmach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak serio to #!$%@? na to kładę. Nie przeszkadza mi kto z kim sypia i jaki ma kolor. Zawsze
@Hwanin: akurat o Harfootach było napisane, że mieli ciemną skórę. W polskim tłumaczeniu pamiętam, że opisani byli przymiotnikiem "smagły" który stosowano również dla ludzi z Rhun