Wpis z mikrobloga

Dzień dobry.
Myślę nad zmianą telefonu, obecnie korzystam z Xiaomi redmi 5 który niestety zaczyna już niedomagać, coraz częściej się wiesza i długo myśli nad każdym zadaniem. Przywracanie do ustawień fabrycznych działa ale tylko na chwilę, więc nie chce tego już ciągnąć.
Myślę nad kupieniem #iphone, bo mam wielu znajomych którzy polecają. Moja żona też korzysta i z boku patrząc widze że wszystko nawet po kilku latach działa. Patrzałem po używanych iphone 11, ale nie robiłem jeszcze większego researchu na jego temat.
Jakimi iphoneami powinienem się zainteresować? Używany albo nowy, ważna jest dla mnie bateria, aparat i spora ilość miejsca. Spoko by było gdyby nie był mega stary, bo zależy mi na tym żebym mógł spokojnie aktualizować IOsa (niektóre aplikacje których potrzebuje na telefonie wymagają aktualnej wersji)
Budżet powiedzmy 1000-1500, max 2000 w skrajnych warunkach :)
#iphone #apple #telefony
  • 8
@Pan_Incognito: do niedawna iPhone 6S można było kupić za 400zł poleasingowy, a miał aktualizacje nadal (do iOS 16 już chyba nie ma).
Pewnie iPhone 8 spokojnie możesz wziąć.

@vulcanitu: A po co więcej? Nie wiem co ludzie trzymają na tych telefonach, że muszą mieć dyski większe niż w laptopach.