Wpis z mikrobloga

Hej Wykopowicze. Niedługo wprowadzam się do nowego mieszkania i poszukuję oferty dobrego internetu bez abonamentu. Z powodu przykrych doświadczeń w domu rodzinnym postanowiłem nie podpisywać żadnych umów na konkretny czas. Chciałbym by internet był jak płacę a jak przestanę to nie będzie i nikt nie będzie mnie maltretował pismami. Możecie coś polecić?
  • 14
  • Odpowiedz
@pawner1: Kiedyś zawarliśmy umowę z netią. Na umowie zapisaliśmy od razu rozwiązanie po 2 latach. Konsultatn potwierdził że to ok. Oczywiscie umowa sie nie rozwiązała automatycznie po upływie tego czasu. Ale ostatecznie sie udało. Ale batalia na pisma trwała z pół roku.
  • Odpowiedz
@pawner1: ja kiedyś miałem inotel, umowa na czas nieokreślony z miesięcznym terminem wypowiedzenia, 40Mbs za jakieś 60 zł, ale to było ze 2 lata temu, więc nie wiem, czy ta oferta jest nadal i czy nadal jest atrakcyjna:)
  • Odpowiedz
@Dziki_wieprz: W sumie teraz w rodzinnym domu tak mam. Internet dystrybuuje sąsiad ( firma prawdziwa) ma wielką antenę na dachu a my mamy na dachu odbiornik. Umowa jest taka ze miesiąc wcześniej trzeba wypowiedzieć. Niestety zasięgu sąsiada starcza tylko na 15 km.
  • Odpowiedz