Wpis z mikrobloga

@Nupharizar: black + Muslim+ Asian to już masz 14% oficjalnie.
Nieoficjalnie grubo ponad 20% i najszybciej i ich przybywa

Więc jak za 20-30 lat powojenne dziadki z wyżu demograficznego poumierają to nagle tych kolorowych zamiast 20% będzie 40-60%.
  • Odpowiedz
patrz lepiej, jak 0,3-0,7% zaczyna ma wpływ na 99,3-99,7% społeczeństwa :)


@hiperchimera: no, bez kitu. Wczoraj mnie i mojego sąsiada przywiązali do kaloryfera w piwnicy jak sobie szliśmy po buraczki do obiadu i potem wciskali nam na siłę do mordy tabletki zmieniające płeć. Płakaliśmy w przerażeniu, a kiedy mój sąsiad krzyknął: "dlaczego nam to robisz?!!11!", to wtedy główny złoczyńca ściągnął kominiarkę. Liderem bandy okazał się sam Donald Tusk, który odpowiedział nam
  • Odpowiedz
Nieprawda, przecież na wykopie piszą, że w UK muzułmanie wprowadzili już szariat.


@chemik_kieszyk: Głupoty piszesz. Masz na obrazku pokazane jak byk, że liczba nie idzie w parze z siłą polityczną. Jeśli by tak było to wpływ żydów byłby pomijalny, a wydaje się, ze nie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Nupharizar: black + Muslim+ Asian to już masz 14% oficjalnie.

Nieoficjalnie grubo ponad 20% i najszybciej i ich przybywa


Więc jak za 20-30 lat powojenne dziadki z wyżu demograficznego poumierają to nagle tych kolorowych zamiast 20% będzie 40-60%.


@adamsowaanon: bzdura, w drugim i trzecim pokoleniu dzietność bardzo spada, możesz sobie znaleźć przewidywania dla każdej z grup etnicznych i nie będzie to 50% xD Jak znajdę to zalinkuję
  • Odpowiedz