Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że Trailer Fable sprzed premiery Series X to był po prostu wał na graczach żeby zachęcić do kupna konsoli a gra po prostu nigdy nie wyjdzie xD. Mieliśmy w tym roku jeszcze mieć Hellblade 2 i jeb... temat ucichł. Stalker 2 też wyjdzie kiedyś i nie wiadomo kiedy xD. Motorsport jest w tak odległym terminie że mogą przełożyć jeszcze a Halo Infinite to średniak a FH 5 to reskin 4. Generalnie gry które zachęciły mnie do kupna Series Xa na premiere nie istnieją albo wyszły kiepskie xD. A gwarka zaraz mi się kończy

#xboxseriesx #xbox #gry #konsole
Pobierz comamtuwpisac - Mam wrażenie że Trailer Fable sprzed premiery Series X to był po pros...
źródło: comment_1655061109ahIKi0NlHAiQCDiZ6V6bu0.jpg
  • 9
Generalnie gry które zachęciły mnie do kupna Series Xa na premiere nie istnieją albo wyszły kiepskie xD. A gwarka zaraz mi się kończy


@comamtuwpisac: Przy premierze XSeries broniłem Microsoftu ale teraz cieszę się że nie kupiłem i zostałem dalej #pcmasterrace ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eksluzify i tak wychodzą na PC (tzn kiedyś tam wyjdą) więc whatever xD
@comamtuwpisac: Zazdroscilem, uzytkownikom xboxa, ze beda mieli fable, ale czas leci i tak gra moze wyjdzie za 2-3 lata, albo i nie i z biegiem czasu przypomnialem sobie, ze tylko pierwsza czesc Fable mi sie podobala, a byly jeszcze 2. Wiec juz moj hype na ten tytul opadl calkowicie.