Wpis z mikrobloga

#revoult #podroze

Cześć mireczki, pytanie o revoult. Jadę jutro do Czech. Miałem wymienic walutę ale tak mi przyszło do głowy, czy jak założę dzisiaj revoult i podepnę kartę pod Apple Pay to mogę normalnie używać już od dziś/jutra?
I jak to dokładnie działa? Widzę ze w opcji standard limity na bankomaty to 800pln, a czy są limity na płatności karta? Chciałbym wrzucać na kartę euro i jak potrzebuje zapłacić CZK to płace. Kończy się euro to cod dodam na konto i chciałbym śmigać dalej. Czy to tak działa?
  • 6
@crs333: tak możesz kartę podpiąć do gpay i płacić, waluta którą płacisz sama się przewalutuje jak masz jakiekolwiek środki na karcie. Jak chcesz zakładać konto to dam ci linka polecającego może coś dostanę za ciebie.
@crs333
Korzystam z revoluta już dość długo i bardzo go sobie chwale. Tak jak napisałeś, w przypadku darmowego konta są limity na wypłaty z bankomatów. Od jakiejś kwoty jest naliczana dodatkowa prowizja. Na płatności kartą żadnych limitów nie ma. Ja sobie zawsze zasilam konto jakąś nie dużą kwotą i w razie potrzeby sukcesywnie uzupełniam. To można zrobić w każdej chwili, jedynie pod uwagę musisz wziąć weekendy. Jak chcesz wymienić sobie jakąś walutę
@sberatel: @grap: a mogę mieć tylko wirtualna kartę, czy potrzebuje fizycznej? I ile kosztuje wyrobienie i dostawa fizycznej bo nic nie mogę znaleźć?
A i czy jestem w stanie przejść wszystkie formalności dzisiaj żeby moc używać wszystkiego od jutra?
@crs333
Konto zakłada się parę minut i wirtualna kartę możesz zacząć używać od razu. Na fizyczną musisz poczekać, chyba około dwóch tygodni. Fizyczna (zwykła) jest za darmo, nie wiem tylko jak jest teraz z dostawą. Kiedyś też to było za darmo.
@crs333: możesz mieć tylko wirtualną kartę,nawet możesz mieć 2 wtedy jedną używasz w telefonie a drugą masz do płatności internetowych (zaleta kartę można wyłączyć jak nie kupujesz nic). Nie pamiętam ale fizyczną się zamawiało i płaciło tylko za wysyłkę a czasem bywała za darmo.