Wpis z mikrobloga

Jest #!$%@?, mamy to! Po 5 intensywnych i pod koniec frustrujacych latach skończyłem studia w Szkocji. Zostaje tylko ceremonia Teraz już moge w pelni cieszyć sie zasłużonym bólem pleców i #!$%@?ć na tego złodzieja Johna (o ironio pracuje dla Johna i jest januszem xD). It' official: cugowski BACHELOR OF SCIENCE WITH HONOURS COMPUTER SCIENCE WITH SECOND CLASS HONOURS (1st Division). Zapraszam na kompot i cukierki lub rosół i kabanosy, co kto woli.
#studiazagranica #studia #studbaza #uk #szkocja
Pobierz cugowski - Jest #!$%@?, mamy to! Po 5 intensywnych i pod koniec frustrujacych latach ...
źródło: comment_1655199844Da60vUpGKJZuv6qmIcBMlx.jpg
  • 41
@Ag90: Dzieki ;) Juz pracuje w zawodzie od pierwszego semestru. Dyplom jednak da mi solidny argument do podwyzki - jak juz pisalem pracuje u Johna i kilkukrotnie dal mi odczuc, ze jako student jestem pracownikiem nizszego sortu. Rok temu juz umowilismy sie na podwyzke jak skoncze studia, ale, ze inflacja szaleje to przedstawie aneks do tej umowy :D jednak i tak na dluzsza mete chce jeszcze w tym roku poszukac nowej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rok temu juz umowilismy sie na podwyzke jak skoncze studia, ale, ze inflacja szaleje to przedstawie aneks do tej umowy :D jednak i tak na dluzsza mete chce jeszcze w tym roku poszukac nowej firmy.


@cugowski: I bardzo dobrze, tak trzeba z Johnexami postępować! Trzymam kciuki ^^

Jak swoje studia skończę za rok, to też mam nadzieję na nową pracę, za lepszą stawkę i o cywilizowanych godzinach