Wpis z mikrobloga

Cześć! Natrafiłem jakiś czas temu na Facebooku na grupkę "Skrawek Nieba" na Facebooku, na której dwie panie zajmują się pomocą najuboższym mieszkańcom wioski Sokółka i okolic (niedaleko Białegostoku). Panie na Facebooku publikują czasem różne historie tych rodzin, ludzie ci nie mają często nawet chleba przez co nie jedzą kilka dni, czasem żyją bez prądu, często dzieci z tych rodzin marzą wyłącznie o jedzeniu (robiłem na święta wraz ze znajomymi paczkę z prezentami dla tych dzieci, większość 'marzeń' dzieciaków polegała na jedzeniu czy ciepłym ubraniu), nie mają również często pieniędzy żeby wykupić potrzebne leki. Widzę jak dużo Panie z tego stowarzyszenia robią i chciałbym im jakkolwiek pomoc. Założyły jakiś czas temu zbiórkę, która zbytnio nie rusza z miejsca, dlatego jeśli ktoś byłby chętny wpłacić choćby pare złotych, to podrzucam link (można tu również przeczytać kilka historii). Nie mam pojęcia, czy mój post ktokolwiek przeczyta, ale jeśli się okaże ze choć jedna osoba wpłaci choćby pare złotych, za które Panie będą mogły komuś kupić chleb, to będę bardzo szczęśliwy :-)
Jeśli nie możesz pomóc, fajnie jakbyś rzucił plusem - może zobaczy to dzięki temu ktoś jeszcze, dziękuję!
link do zbiórki
#pomagajzwykopem #wykopefekt
nocny_przegryw - Cześć! Natrafiłem jakiś czas temu na Facebooku na grupkę "Skrawek Ni...

źródło: comment_1655265162YlUJc2A1aU14mlURdWVK3F.jpg

Pobierz