Wpis z mikrobloga

Wiadomo kim jest Wawrzyniak ale tutaj dobrze wypunktował Bombla.
Dzieci nie są tego świadome ale famemma powstało przez Magicala który poniżał własną matką i do którego bombel jeździł na melinę z golą podpisywać kontrakt.
Ogromny zasięg dał im też kruszwil z warzyniakiem. Hostowali ich konferencje na swoim kanale który generował wtedy największe wyświetlenia w Polsce.
Nie pamiętam czy ten skok widzów był tak ogromny jak mówi o tym wawrzyniak (czyli 5 krotny). Ale jestem w stanie w to uwierzyć.

Moim zdaniem bombel powinien z wdzięczności chociaż zignorować ich temat. A takie ciśnięcie na osoby które stworzyły ich federacje jest żałosne. I również ma racje z tym, że gruby przykleja się do osób które są popularne z czystej chęci zysku.
#famemma #primemma
KnurJajcaty - Wiadomo kim jest Wawrzyniak ale tutaj dobrze wypunktował Bombla.
Dziec...
  • 14
@Soothsayer: Jestem w stanie w to uwierzyć bo to było na zasadzie crossa, oni wypijali na FameMMA, robili im promocje i tym samym mieli dla siebie materiał na filmy.
@ziko100: twierdzi że w sprawie SMS premium ma wyrok uniewinniający i że to nie on się tym zajmował tylko Kaszubski
nie znam kamerzysty aż tak nie interesuje mnie ten świat wiem że nagrywali jakieś gówno imitujące testovirona, ale gość trochę prawdy o boxdelu mówi xDD śliski jest boxdel i jego słowa są nic nie warte, otacza się przydupasami które boją sie mieć własne zdanie