Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 20
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Czwartek, 16 czerwca 2022. Imieniny: Aliny, Benona, Anety. Słońce wstało dziś o 04:11. Będzie oświecało nas 17 godzin i 12 minut, w zenicie znajdzie się o 12:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:23. Ciemna noc zapadnie o 00:16, ale gwiazd można wypatrywać od 22:19.
  • 14
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Obudzona, ale jakim kosztem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niebieski nie wyłączył budzika do pracy, więc już i tak nie zasnę. Zresztą o 8 miałam wstać, już ta godzina różnicy mi nie zrobi. ALE MAMY TO, PROSZĘ PAŃSTWA, WOLNE (
Hej, jest kijowo i jest kijowo xD Zaczęłam jednak szybciej pracę i teraz muszę pogodzić 3 prace i studia w trakcie sesji xD szczerze? powoli godzę się z myślą, że to moja ostatnia wlepka na legitymacji studenckiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wczoraj na szybko o 23 zakupy bo się okazało, że nie mam co jeść, a dzisiaj sklepy zamknięte. Nawet nie kojarzę już co to za dni. Dzisiaj