Wpis z mikrobloga

@Aplikacja_TelaDei: Problem w tym, że sami muzułmanie różnią się radykalizacją między Azją Centralną a Bliskim Wschodem i Afryką. Francuzi mają problem radykałów z byłych kolonii, gdyż te właśnie są zalane przez islamskie frakcje. W Azji Centralnej nie ma aż takiej radykalizacji muzułmanów. Jedynie Kaukaz może coś odwalić.
@Aplikacja_TelaDei: Ja jestem prawakiem i od dawna uważam, że oba kraje mają z tego powodu przeje*ane. Wprawdzie Francja ma trochę mniejszy odsetek, ale tam muzułmanie to głównie murzyny i ciapaki, więc mimo wszystko mają przeje*ane trochę bardziej. Zanim ktoś mnie nazwie oncuą, to od razu powiem że Rosji mi nie szkoda.
Ja również mam bardziej prawicowe poglądy


@Aplikacja_TelaDei: Cieszę się. Ja dodatkowo do swojego prawcatwa dokładam jeszcze rasizm, polecam tą mieszankę.

W każdym razie trochę mnie zdziwiło że wykop usuwa gwiazdki ze słów. Napisałem słowo "#!$%@?" z gwiazdką zamiast 'b'. Czy wiesz może co robić, aby nie usuwało tych gwiazdek?
@PiotrFr: Czasami we Francji bywam, i z racji konotacji rodzinnych mam tam dużą rodzinę jak i znajomych. Tam jest więcej konwertytek niż w Nigerii czy chociażby USA :D
Islam zdominuje świat i to jest nieuniknione.
Chrześcijaństwo jest zbyt miękkie i bezpłciowe.
W Islamie są twarde zasady i cokolwiek złego powiesz to jesteś islamofobem.
Wyznawców przybywa w ogromnym tempie, kobiety mają bezpieczne, bo żadna za niewiernego nie wyjdzie, a pozostawienie religii w
@Pshemeck:

bo żadna za niewiernego nie wyjdzie, a pozostawienie religii w najlepszym przypadku kończy się ostracyzmem rodziny.

Nie znam ani jednej ex-muzułmanki z Francji, która jawnie mówi o porzuceniu wiary. Nie znam też żadnej muzułmalnki z Francji, która by wyszła za katolika lub ateistę
No widzisz a ja znam. Nie wszyscy są radykałami.
Ale nie będę się kłócić. Ty czasem we Francji bywasz (pewnie jeszcze w jakimś Paryżu) a ja tylko
pojedz do Francji to zobaczysz ile wynosi to 8.80% xD


@MazurskiSmak: Podejrzewam że większość jest zgromadzona w miastach, a ponieważ głównie odwiedza się miasta, a nie prowincję to można odnieść wrażenie, że jest ich więcej niż faktycznie ich jest.

Nawet jeżeli się nie mylę, to tempo przyrostu muzułmanów jest bardzo niepokojące.
@PiotrFr: Jak znasz muzułmankę która wyszła za kafira to jest raczej ex-muzułmanką. Nie można być muzułmanką nie mając za męża muzułmanina.
Racja, bywam we Francji ale tam nie mieszkam. Bywam również w państwach, gdzie muzułmanie są większością, i one wszystkie wyglądają tak samo :) Gdyby Islam dało się zreformować to byłaby inna gadka. Niestety, szanse są prawie zerowe, więc im więcej wyznawców tej sekty tym gorzej. PS: Żeby nie było, na
@Aplikacja_TelaDei: I bardzo dobrze, trzeba było nie kolonizować islamskiego maghrebu. Młodzież z krajów muzułmańskich z północnej Afryki świetnie zna francuski, bo jest to nie tylko pozostałość po francuskiej kolonizacji, ale też język urzędowy w wielu tych państwach. A jak w kraju matczynym się nie wiedzie, to sobie jadą do Francji.