Wpis z mikrobloga

@s---k: i nie kupie, nie kupi też większość co nie lubi byc ruchana i w #!$%@? mają truskawki po 30 zl/kg. pozniej rolnicy płakać będą, że zbiory udane ale zarobku nie ma. niech giną, najbardziej pazerna kasta na równi z lekarzami i górnikami
@Hahaharry: Ktoś tak robi? W Warszawie na rynkach albo warzywniakach zawsze są ceny na kartonikach napisane. Chyba, że zatrzymujesz się na jakimś prywatnym straganiku ustawionym przed bramą na głębokiej wsi, to wtedy się nie dziw, że cie ruchają w dupę xD
@Hahaharry: "jeżdżę suvem bo oszczędzam" tego nie znałem heh, brzmi jak "nie śpię bo trzymam kredens" jakiś sens to ma, tylko po co? Nie wiem ty pewnie wiesz, ale tak spina i wyzywanie od Hui, babć, wykopków, pewnie jeszcze szerokie grona oponentów z mafia truskawkowych to już chyba nerwica/paranoja bratku.
@T1001: To oszczędzanie trochę na innym poziomie niż myślisz. Uważasz, ze jak ktoś ma dużo kasy to nie oszczędza. I ze #!$%@? Janusz ma go w dupe ruchac? I chcesz abym skodą fabią jeździł zamiast audi? Tym dla Ciebie jest oszczędzanie? Gratuluje i szczęścia życzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hahaharry: dla mnie możesz jeździć nawet Kamazem jak ci wychodzi na +, ale zazwyczaj to mała Skoda jest tańsza w utrzymaniu, stąd moje zdziwienie a ty dalej jadzisz i mnie oszczędzania będziesz uczył, robiąc ze mnie biadaka który nie kuma czaczy jak się obraca milionami, heh, kopiejek, ja #!$%@?, hehe, nie gadam z tobą, kup sobie nerwosol albo 5g innego narkotyku, powodzonka z mafia truskawkową, tylko musisz pamiętać, że jest jeszcze
@T1001: Teraz to się obsrałeś. Masz coś #!$%@? naprawdę z logicznym myśleniem. Jeszce raz przeczytaj moją odpowiedź a potem co napisałeś. Potem kilka głębokich wdechów i pomyśl. Zacznij od tego kto kogo oszczędzania uczy w tych wypowiedziach. Czuwaj. I nie zapomnij okienka przymknąć na wieczór w piwnicy.