Wpis z mikrobloga

Libek here. Nie trzeba czytać.

Byłem z kumplem na filmie "Blade".
- Nie ma nic ciekawego, więc idźmy na to, pomyślałem
Standard; popcorn, reklamy, duża Cola.

Zaczął się film, z pozoru wszystko ok, pachnie Hollywoodem, ale w końcu jesteśmy w Hollywood.

Wtem, wjeżdża scena, która KOMPLETNIE nie ma wpływu na fabułę - główny bohater jest CZARNY. Jestem człowiekiem tolerancyjnym, który sporą część spędził w teoretycznie najbardziej tolerancyjnym i liberalnym kraju Europy, ale...
No #!$%@? mać, po co? Po co wszędzie trzeba wciskać wątki osób z innym kolorem skóry? Z kumplem wiemy i rozumiemy, że są ludzie o innym pochodzeniu etnicznym. To jest nic, w połowie filmu okazuje się, że w "drużynie" mamy jeszcze kobietę, który jest kobietą. Tak, o. Bez sensu i wpływu na fabułę.

Szanowny Disneyu, myślałem nad subskrypcją, macie dużo fajnych produkcji. Ale nie będę karmił swojego dziecka propagandą i wymuszoną tolerancją tam, gdzie jej nie potrzeba. I mówię to jako osoba, która w 100% popiera osoby każdego pochodzenia.

Musiałem się wypluć po pijanemu, nie trzeba plusować.

#kino #filmy #ogladajzwykopem #pdk
  • 23
@Grubas właśnie mi się w głowie coś pokręciło się i drugi raz się zastanowiłem XD mój błąd. w takim wypadku masz rację, myślę że niby dopiero wychodzą na polski rynek a zbyt długo nie uciągną jak ich polityka tak dalej będzie wyglądać. czemu nic nie może być normalne i muszą stawiać nacisk na rzeczy niezwiązane z fabułą? ://
@Grubas niby mówią że Polacy to rasiści ale gdyby zachodnie firmy specjalnie nie prowokowały tym przesyceniem nienormalności w serwowanych mediach to by tego nie było, nikt by nie zwracał uwagi na te przypadli naturalnie występujące w społeczeństwie, no ale zachodnie wytwórnie musza sprowokować i ugrać to co chcieli by potem zachodnie media mogły pisać że to do czego doprowadzili to u nas zakorzenione:/
@Grubas: tylko wiesz, bohater jakoś tam wygląda przez cały film i tyle. Takie sceny miłosne dwóch kobiet, które trwają łącznie kilka minut i sam wątek ich romansu ni #!$%@? nie potrzebny w filmie, to jednak co innego ;)
@Grubas: xDDDD skoro był wrzucony losowo, to jak w życiu w stanach - losowo pojawia się osoba innej etniczności.

#!$%@? jesteś?

To tak jakbyś się oburzał, ze w filmie pokazują dwóch gości i jeden jest #!$%@? murarzem a drugi tramwajarzem, a nigdzie o tramwajach nie ma wzmianki i co to za wpychanie tolerancji xD