Wpis z mikrobloga

Różowa chłopa rzuciła po 5 latach, pół roku chłop z nią mieszkał w separacji. Chłop się załamał i płakał codziennie, ale się nie poddał i wychodzi na prostą. Spoko pracka zdalna ogarnięta, koniec z januszexem.

Co poza tym - moja ex była 27lvl, a teraz ja, chłop 29lvl się spotyka z Julką 21 lvl :> Także nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Kurła fajnie z taką młodą mirabelką. Kręci mnie, a jej się podoba moje doświadczenie i dojrzałość.

Jest dziewicą, a nawet się nie całowała także chłop w szoku i bardzo szczęśliwy. Nie sądziłem, że jeszcze będzie mi dane w wieku prawie 30 lat zerwać jakiś gwint XD Wreszcie będzie można lizać dziewicze stepy bez obrzydzenia do nasienia poprzednich samców. Ta ja odkryję je po raz pierwszy. Ależ ją będę uczył wszystkiego :>

Mieszkam co prawda ze starymi i mam piwnicę 2x3m, ale #!$%@?... jest w pytę. Zaoszczędzam połowę hajsu, a jutro stara zrobi gołąbki. Później idę do kina z Julką :> Warto było zacisnąć zęby, uciec od ex, poszukać nowej pracy i zmienić to swoje życie.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #seks
Pobierz
źródło: comment_1655667223umYoqmRyQcQHaTf3a83EFd.jpg
  • 36
@swiety_spokoj: Jeśli nie stać cię na wynajem, nawet, też zależy ile masz lat, to wygląda bardzo słabo, oczywistym jest że przegrasz z 1szym gościem którego stać. I to niema znaczenia czy ja mam wszystkich za nieudaczników, tylko jak to widzą kobiety. A one to widzą bardzo prosto: kogo stać, automatycznie jest lepszy od tego kogo nie.
@Marek_Rekus: mordo planuję zakup mieszkania xD Jak dobrze pójdzie i dostanę umowę na stałe w korpo to pożyczam 100k od starych, 100k biorę w kredo, dokładam 50k i kupuję sobie 2 pokoje w powiatowym. Jeszcze to przemyślę - w sumie sporo idzie zaoszczędzić mieszkając ze starymi. Stać mnie na wynajem xD 8 lat wynajmowałem.

Chyba, że tak naprawdę to nie jest słodka małolata tylko rozwora. W takim przypadku uwierzę.


Jest trochę
To jest żadna sztuka pożyczyć kasę od mamy na 0%


@Marek_Rekus: podstawowa zasada pożyczania pieniędzy na mieszkanie: pożycz maksymalną kwotę jaką możesz od rodziny. Mam #!$%@?, czy to jest sztuka. Nie muszę imponować takim gościom jak Ty XD i brać kredyt 500 tyś. albo milion pod korek żeby jakiś randomowy Mareczek był zadowolony XDDD

Trzeba redukować koszty a dupcia przecież wiedzieć nie musi.


Nie mam się czego wstydzić, za to Ty
@swiety_spokoj: Przepraszam, nie zwróciłem uwagi na drugi akapit tego kabaretu: Jeśli musisz pożyczać od mamy 100k bo nie stać cię na kredyt za 230k, to człowieku, nie jesteś żadnym bogaczem. Nie jesteś nawet w klasie średniej xD. Takze liż sobie rowa jak chcesz, ale żyjesz we własnym świecie, jak to co pisał ci inny user, wierzysz że laska jest dziewicą, jak można być takim naiwniakiem xD
musisz pożyczać od mamy 100k bo nie stać cię na kredyt za 230k


@Marek_Rekus: ale polaczkowi żyłka pękła XD Stać mnie - ale nie muszę. A nawet gdyby mnie nie było stać to co? XD Gardzisz każdym, kto zarabia średnią krajową? A ci co zarabiają mniej to już w ogóle karaluchy? Jesteś obrzydliwym człowiekiem.

człowieku, nie jesteś żadnym bogaczem


A gdzie niby napisałem, że jestem, dzbanie? XD

wierzysz że laska jest
@swiety_spokoj: No w sumie racja. Szkoda rodziców, że wychowali małego smroda który traktuje ich 100k które mogliby wydać na swoje życie, jak niskooprocentowany SKOK w 1szej kolejności zamiast samemu pomyśleć jak zarobić. Do tego nie umiejącego czytać ze zrozumieniem, co chyba jest bardziej zatrważające. A te 2 panny, to pewnie spotkałeś w oborze, obok krów, bo jak już ustaliliśmy, w mieście takie sytuacje miejsca nie mają. Myslę że ta dziewczyna będzie
który traktuje ich 100k które mogliby wydać na swoje życie, jak niskooprocentowany SKOK w 1szej kolejności


@Marek_Rekus: duże iks de z Ciebie typie XD Moi starzy i tak nie inwestują, bo nie potrafią. Najlepszą inwestycją będzie pomoc w kupnie mieszkania dziecku, w które już i tak dużo zainwestowali i póki co nie zawodzę ich oczekiwań.

A te 2 panny, to pewnie spotkałeś w oborze, obok krów, bo jak już ustaliliśmy, w
@Xysz: dziękuję. Miałem partnerki, które miały doświadczenia seksualne i jednak jak pomyśli się o tych khutasach z przeszłości no to jest lekkie obrzydzenie. A "zerwanie gwintu" to klasyczny tekst z Dnia Świra. Nie traktuj tego zbyt poważnie, wiem że dla dziewczyny utrata dziewictwa to duże przeżycie i podchodzę do tego racjonalnie, chcę żeby było to dla niej wyjątkowe i godne przeżycie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@swiety_spokoj: Współczuję starym że takie coś to najlepsze co byli w stanie stworzyć. Mogliby sobie jeździć po świecie, ale nie, lepiej oddać wszystko wsiurowi by miał gdzie panny ze wsi grzmocić xD. Zero ambicji i wymagań. Dlatego posiadanie dzieci to głupota. Dorabiasz się latami, tylko po to bys ty z życia nie miał nic a ktoś miał wiele za nic. A potem twoje dzieci uczą tych samych głupot swoje dzieci i
takie coś to najlepsze co byli w stanie stworzyć


@Marek_Rekus: jesteś naprawdę gnonem niskich lotów, karakanem mentalnym, drzazgą w dupie słonia XD

Mogliby sobie jeździć po świecie


A skąd Ty wiesz, że oni tego potrzebują? A może już to robią? Aż tak Cię boli pożyczka 100k od rodziców? XD To inwestycja - przy takiej inflacji jak obecnie istnieje realna szansa, że na starość przyda im się moja pomoc.

Zero ambicji i
@Marek_Rekus: 2/10 bo Ci ostatni raz odpiszę. Programista - sramista - nieważne. Widać, że wielu programistów nie poznałeś, bo większość to są zwykłe mirki. Mają dziewczyny, jakieś inne hobby poza komputerami, a często wręcz po pracy unikają komputerów i wolą kontakt z ludźmi dla zdrowego balansu.

Ja może przesadzam czasem z mizoginią, ale w porównaniu do Ciebie to jestem naprawdę otwartym i zdystansowanym mirkiem XD

wiedzy o życiu


Ty za to