Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fritzowski: dzwonisz do studia, mówisz co chcesz, oni dopytują o szczegóły i tworzą projekt. Jak Ci się podoba to przychodzisz i robisz, jak nie, to proponujesz zmiany, aż nie będzie pasował. No i się dobrze wpierw zastanów, bo potem usunąć będzie ciężko i drogo
@Fritzowski: zacznij od przestania robienia z tego rocket science, potem olej wykopki mówiące ze to patola. To patola, ale się tym nie przejmuj xd wybierz fajny obrazek , który Ci się podoba, i za niego zapłać o polowe więcej niż najniższa cena. To Ci filtruje więzienne studia tatuażu xd
Masz ideologie odnośnie dzisry ? Spoko. Nie masz, i chcesz kwadrat ?luzik. Hurr durr jak będziesz wyglądał za dziesięć lat ? A:
@Fritzowski: To ja z innej beczki, bo robię na odwrót niż wszyscy wyżej - najpierw znajduję tatuatora, którego styl mi odpowiada (na instagramie jest ich pierdyliard) i do niego lecę ze swoim pomysłem i albo rysujemy na miejscu, albo na kilka dni przed wysyła mi projekt, albo wybieram jakiś jego wzór. Wszystko do dogadania.