Wpis z mikrobloga

@Wolvi666: Na tej prezentacji widać dosadnie jak Galaxy Explorer bije na głowę zamek pod względem opłacalności. Sam w sobie zamek zły nie jest, jest po prostu koszmarnie wysoko wyceniony, wciąż uważam że nie wygląda na 400$, maksymalnie na 300$. Nie jest też duży, ani specjalnie bawialny, gdyby dorzucili do niego dodatkowy segment w okolicy 1,5k elementów lub jakieś budowle przed nim to bym zrozumiał cenę, a tak jest straszne golenie frajer...
@Wolvi666: Kuźnia czy zatoka piratów oraz mnóstwo innych zestawów dużo lepiej się prezentuje. Oprócz nostalgii to nie postarali się z designem zamku. Mam wrażenie, że youtuberzy budują hype, bo oni ten zestaw dostają.
@Wolvi666: Kurde ten zamek dziwnie wyglada, bez sensu jest uklad pomieszczen, nie ma żadnego placu za wjazdem do bramy, jesli jest to model dla doroslych, mogli zrobić go bardziej szczegółowy i większy z zewnątrz i olac te wnętrza bardziej, te wnetrza i tak nie maja nic wspólnego z realizmem, dorosły bawic sie nie bedzie, a rodzic w życiu nie kupi zestawu za 400 dolcow jako zabawki xd
@Wolvi666: No właśnie, mam tak mieszane uczucia. Czekałem na ten model. Wywaliłbym nawet 2tyś bez mrugnięcia okiem gdyby ten zestaw był naprawdę świetny. Niestety jest taki sobie. Trochę żal mi wydać kasę, bo jest trochę innych fajnych modeli. Jeszcze tylko się łudzę, że dodadzą jeszcze z co najmniej 2 duże fajne gratisy do tego zamku.
@Xarath: No właśnie 2-3 modulary za tą cenę prezentują się lepiej.
@Futhark: I tu niekoniecznie, lego już do reszty #!$%@?ło z cenami, zestawy jeden za drugim wypuszczane, byleby tylko kasę wydoić. Fliperzy zdechną przy tej "okazji" jak się jeden z drugim wpieprzy, to przynajmniej sobie niektórzy darują niedzielny handelek.