Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 42
445 191 + 41 + 49 + 141 + 3 + 53 + 79 + 46 = 445 603

Kolejne dwa tygodnie sezonu bardzo szybko minęły. Tym razem udało się zrobić tylko jedną pełnoprawną wyprawę po kwadraty trasa Godziszewo -> Skorzewo. Nudna trasa, dziesiątki kilometrów przez polne wzgórza w pełnym słońcu.

W planach był jeszcze powrót ze Skorzewa do Godziszewa zbierając dodatkowe kwadraty, niestety 4 modele pogodowe na windy.com nie wystarczyły, aby przewidzieć godzinną ulewę na 30 min po starcie. :)

W związku z południowym charakterem trasy, udało się wyprzedzić Szanownych Panów @ikov i @dymel i zdobyć koszulkę lidera w pomorskim kwadracie. :)

Total explorer tiles: 3684 (+145)
Max cluster size: 1827 (+204)
Max square size: 26 x 26 (+1)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz Esker6 - 445 191 + 41 + 49 + 141 + 3 + 53 + 79 + 46 = 445 603

Kolejne dwa tygodnie s...
źródło: comment_1655905194Nk69oFuxLWSc2ivfCMV2QM.jpg
  • 6
@Esker6: Oby Ci mleko w oponach skisło :)
A co do prognozy na windy - w niedzielę planowałem dwuseteczkę, więc obczajałem prognozy na mierzeję. Windy pokazywało deszcze i burze, w dodatku takie konkretne. New.meteo.pl i mapy.cz pokazywało słoneczko do wieczora i wiatr w plecy - im właśnie uwierzyłem i sprawdziło się. Jakbym patrzył tylko na windy to nigdzie bym się nie wybrał.
@Esker6: Niedługo uderzam na południe, okolice Skórcza - a to chyba przesunie kwadrat na południe i wschód, bo ten trochę poczyściłem w tym roku z dziur, a wtedy cyferki się pozmieniają. Taka prawda, że zatoka mocno blokuje powiększanie kwadratu i na północ nie urośnie. Jakbyś kiedyś zamierzał wybrać się w okolice bardziej na południe od swoich standardowych, to polecam się :)
@ikov: Osobiście bardzo chętnie bym się z Tobą wybrał na jakąś kwadratową wyprawę, może nie jestem najszybszym napinaczem w okolicy, ale dosyć upartym. :) Niestety, moja obecna sytuacja mieszkaniowo-rodzinna nie pozwala mi na jakieś bardziej sensowne planowanie wypadów w przód i wszystko leci raczej na spontanie, jak trafi się wolna chwila. Ale myślę, że jeżeli bliżej jesieni oferta będzie nadal aktualna, to chętnie skorzystam. :)
Nie mówię nie, z chęcią bym się wybrał z kimś o podobnych zainteresowaniach i możliwościach :) Zdarza mi się czasem jechać z żoną albo z innym znajomym, ale zazwyczaj jest to tempo baaardzo rekreacyjne.