Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak jeszcze niedawno owieczki były święcie przekonane, że zrobiły interes życia, a każdy kto nie załadował się po kule w kredyt na kurnik przegrał życie? XD

Dzisiaj tych samych ludzi na łopatki rozkłada wzrost raty o tysiąc czy dwa XD

To, że KNF z NBP dopuściły do sytuacji, w której totalni gołodupcy żyjący z dnia na dzień zyskali jakąkolwiek zdolność kredytową to skandal, niemniej, mając w pamięci wszystkie brednie głoszone przez przemądrzałych kredyciarzy jeszcze parę miesięcy temu, finał tej imprezy jest bardzo zabawny.

I kto tu jest frajerem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
  • 26
Ja jestem frajerem z własnym mieszkaniem, które kupiłem 4 lata temu 40 procent taniej niż obecnie ty za to jesteś wygrywam nie posiadając własnego mieszkania, za to mając oszczędności otore zżera 14procentowa inflacja xD


@Partyzant91: bez złośliwości, ale to dopiero pierwszy etap. Jeżeli OP ma oszczędności na mieszkanie i czeka z jego zakupem, to nie obchodzi go inflacja GUSowska, tylko spadek ceny nieruchomości.

A spadki już są i z miesiąca na
@marek-krakuw: ty jesteś też dobry xd pewnie nie stać cię nawet na kredyt a cisniesz bekę z norników xd jak jesteś takim królem biznesu to się ciesz, bo ludzie będą sprzedawać mieszkania z niewypłacalności niedługo. Może coś ustrzelisz bez kredytu oczywiy, bo chyba hipokryta nie jesteś ;))))
@Mistrszzz: @Krupier: @Partyzant91:
Marek Kraków to nie jest ten typek, którego screenshooty postów sprzed kilku lat latały(2017 chyba)? Jak chciał kupić mieszkanie, ale twierdził on i reszta ludzi, że za drogo i niech czeka na spadki bo za chwilę będą xd

Lata mijają, a ci sami ludzie wieszcza spadki już za chwilę. A potem się dziwią, że ktoś się z nich śmieje, nawet pomimo, że mogą mieć rację niedługo.
Pamiętacie jak jeszcze niedawno owieczki były święcie przekonane, że zrobiły interes życia, a każdy kto nie załadował się po kule w kredyt na kurnik przegrał życie? I

@marek-krakuw: i #!$%@? z tym, bo oni wyjdą z opresji i zostaną z mieszkaniami, a ciebie z tej zawiści żółć zaleje i dalej niczego nie osiągniesz