Wpis z mikrobloga

@lukasz_cichon1: Wiesz, ja to nigdy nie naganiałem, uważam to za żałosne. Nigdy nie zachęcałem do kupna ani nie pisałem że warto.

Ot po opinii po obecnych spadkach, jakie widzę to wydaje się to #!$%@?. Ktoś kto nawet nie ma kompletnie wiedzy o btc, patrząc na taki wykres i to co się dział wcześniej, nie wiem jak może nadal mówić teraz że nie warto w niego wchodzić, że koniec itp...
@Opposition_Fuhrer: Ogolnie "wiadomo" ze Bitcoin znowu kiedys #!$%@?, bo tak jak pisales taka sytuacja miala miejsce juz kilka razy, ale dlaczego stoji na 20k? i dlaczego sporo ludzi czeka z kupnem? moze ze Inflacja 15% w Pl a u reszty 6 - 10%, Wojna, to ze ludzie potracili majatki zycia i to co sie stalo z Luna... Dodatkowo wszystko takie drogie ze ludzie musieli powyciagac resztki z Krypto zeby przezyc... i
@Lukilein: to o czym mówisz to jest życie płotek. Bogaci ludzie niczego nie potracili, a wręcz sporo zarobili od czasu covida i tylko się zastanawiają kiedy i w co wpakować kapitał żeby to miało sens. Inflacja jest faktycznie paskudnym zjawiskiem dla biedniejszych i im utrudnia inwestowanie, ale bogatszym? Bitch please ( ͡° ͜ʖ ͡°)