Wpis z mikrobloga

@qaqa w zasięgu 50 mam akurat każdy z tych aut w różnych wersjach

@joksik mam obawy co do rdzy, ludzie ogólnie polecają hondy, sporo miłośników

@Megawonsz_dziewienc trochę za duży
@TSoprano thx
@SmutnyAnonekSuchodolski no ale czymś jeździć trzeba, 12000 to max budżetu, za 10000 jak się znajdzie to tez będzie ok

@Zielony34 thx
@ksiak fura będzie stać przez dłuższy czas na dworze więc obawiam się hondy

@spoogie thx, wezmę to pod uwagę

Myślę
@gzymspiwniczny W takim budżecie lepiej mieć tak jak Ty wytypowanych kilka modeli, ale skupić się na stanie technicznym. Obejrzeć kilka i wybrać najlepsze. Niezależnie od znaczka
fura będzie stać przez dłuższy czas na dworze więc obawiam się hondy


@gzymspiwniczny: to nie jest problem, że stoi na dworze tylko na jakim podłożu. Jak będziesz miał garaż blaszany i samochód który stoi na ziemi bezpośrednio to szybciej zgnije niż taki sam który stoi na zewnątrz ale np na asfalcie.
asfalt, elegancki asfalcik


@gzymspiwniczny: no to powinno być spoko o ile kupisz w dobrym stanie i od razu zakonserwujesz. Oraz jak tylko zaczną się pojawiać ślady rdzy to sprzedasz bez żalu.
"@SmutnyAnonekSuchodolski no ale czymś jeździć trzeba, 12000 to max budżetu, za 10000 jak się znajdzie to tez będzie ok"

@gzymspiwniczny stary w tej cenie nie kupisz ogarnietego modelu z tych 3 aut co podales, aktualne ceny uzywek/gruzow to jest fikcja kompletna, auta w tej kategorii poszly o 50%/100% do gory miejscami xD
Sam mialem w planie zmiane swojego gruza aktualnie na cos w stylu civica ufo, ktorych ceny #!$%@? o 5/7tys w