Wpis z mikrobloga

No i mija kolejny dzień. #abi została sama dzisiaj w domu na godzinke i odziwo meble dalej są w całości ( ͡º ͜ʖ͡º) nie wiem jak to jest z psiakami ale upatrzyla sobie mnie i jak idzie spać w ciągu dnia (co zdarza się jej dość często jak narazie) to wędruje do mnie i kładzie się przy nogach albo gdzie w pobliżu. Ciekawe. Dla tych co się zastanawiają polecam wszystkie kable trzymać na wyższej wysokości niż pies( ͡º ͜ʖ͡º) Jutro może wycieczka na fajna ścieżkę spacerowa do lasu żeby zmieniła trochę otoczenie i zaraz zaczynamy nowy tydzień. #abi #bordercollie
netevil - No i mija kolejny dzień. #abi została sama dzisiaj w domu na godzinke i odz...

źródło: comment_1656097021LXtxEtNOFoYgnIfvoQDsl8.jpg

Pobierz
  • 4
@netevil: Właśnie mam bordera dokładnie w tym samym wieku. Zastanawiam się jak z tymi spacerami przed 2,3 szczepieniem. Weterynarz powiedział, że może chodzić tam gdzie jest bezpiecznie i mamy pewność, że nie ma chorych zwierząt. Gdzie zabierasz swoją na spacery?
@VeeZ no ja głównie na ten moment staram się z nią nie chodzić po parkach itd bo to różnie bywa. Na ten moment wychodzimy przed budynek jest trochę trawnika więc mała się wybiega aczkolwiek jak teraz są te upały to widzę że nie specjalnie jej się chce bo gorąco. Staram się też nie latać z nią co chwile na dwór bo jak przyzwyczaje to będzie masakra. Wychodzimy rano około 7 na szybkie