Wpis z mikrobloga

@dean_corso: wpadł w furię, a ja dalej nie rozumiem o co tam poszło, bo w sumie nie byłem w stanie śledzić tego natłoku postów. Z tego co mniej więcej zrozumiałem to CzułyTomasz chciał 2/3, gdzie każdy key jest w innej oddalonej lokalizacji i do drugiej lokalizacji jedziemy z podpisaną transakcją. Cyber dostał furii, bo według niego 1 key musi być backupowy w sejfie i nikt nie ma prawa nim nic podpisać,
@rysiekryszard: banów chyba nie, trzeba by wyciągać jego okresy braku aktywności ale wykop limituje ilość wpisów jakie można wyciągnąć do tylu, więc jeżeli nie było to robione na bieżąco to raczej nie

@makgyvergaleriapl: ponoć ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Imho on się triggeruje z braku snu, chłopak siedzi po nocy i niewyspania wkurza się o każde słowo
@dean_corso: w sumie to nie wiem, co go tak striggerowało - początkowo opisywałem właśnie taki multisig, jak opisuje @rysiekryszard, ale moje dwa ostatnie posty to było powtórzenie jego wersji zrobienia multisiga, a drugi post to napisanie, jak multisiga sobie zrobił gość z YT. Nie było tam już poźniej wspomniane nic, o tym do jakich wniosków doszedłem, bo cyber się odpalił. Dwóch ostatnich postów już nawet nie zdążyłem przeczytać, bo ktoś
Pobierz
źródło: comment_1656107837Bkqha7fVHwmzAQ1qOFQJMA.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dean_corso: @rysiekryszard: @CzulyTomasz: szkoda, bo chłop ma wiedzę tylko nie potrafi jej przekazać i na tym polega cały problem.
W sensie ja go trochę rozumiem bo jak 1000 raz piszesz to samo a ludzie dalej swoje to potem uznajesz, że każdy jest debilem i mało kuma. I to go właśnie gubi zawsze bo jak wyrazisz swoje zdanie inaczej od niego to już #!$%@?, jesteś #!$%@? chociaż tak naprawdę to
@CzulyTomasz: przeczytałem ten wątek pobieżnie i przypomniałem sobie z czym cyber ma problem.
On nie próbował podać Ci rozwiązania Twojego problemu. On sobie wymyślił jakiś problem (czyli, że ty chcesz mieć dostęp do tych btc praktycznie cały czas) i w jego rozwiązaniu chciał ci pomóc. I w sumie to nawet dobre porady dawał. Tyle, że dobre rozwiązanie Twojego problemu, było bardzo #!$%@? rozwiązaniem problemu, który on wymyślił więc się triggerował xd