Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że Czesław Michniewicz pamięta szczegóły sprzed kilkudziesięciu lat, a nie pamięta nic związanego z Fryzjerem kiedy to rozmawiał z nim przeszło 27 godzin. Dlaczego i po co? Odpowiedzcie sobie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW. Gratulację dla osoby z ostatniego HejtParku, która świadomie lub nie zadała pytanie-pułapkę.
Myślałem, że tylko nas #!$%@? hipokryzja Stanowskiego, a tu widzę, że Smokowskiego, Borka etc. tak samo zaczyna to irytować. Patrząc na jego podejście do tematu widać jak cholera, że jednak coś było na rzeczy i sam być może czerpał z tego korzyści. Gdyby nic nie było, to nie interesowałby się tak pracą jaką wykonał Szymon Jadczak w przygotowaniu tekstu. Widać, że chciałby temat ubić, by nikt się tym nie interesował, bo nie leży to w interesie jego oraz Michniewicza. Nie tędy jednak droga i fajnie słyszeć głos rozsądku Smokowskiego, bo już nie mogę wysłuchać #!$%@? tego adwokata Stanowskiego.
W jednym Stanowisku kazał skruszonemu gangsterowi #!$%@?ć z show biznesu. A teraz co?
#kanalsportowy #reprezentacja #weszlo
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@iksboks: Czesiek był umoczony to więcej jak pewne, Boniek w starym Cafe futbol powiedział, że jak ktoś się sam zgłosił to nie był pociągany do zarzutów, Czesio pewnie poszedł na współpracę żeby #!$%@?ć fryzjera, zastanawiająca jest też przyjaźń Czesia i Stana bo jednak jest między nimi dość spora różnica wieku. Stano zajmował się bukmacherka, tylko nie wiem w jakich latach, możesz też w tym bral udział i dlatego Najman (xD) nazywa
Pobierz bartiii_ - @iksboks: Czesiek był umoczony to więcej jak pewne, Boniek w starym Cafe f...
źródło: comment_1656110994LhYwg5FQgnjtAWdlsKhp0Y.jpg
@bartiii_: Najman gówno wie. Nazwał Stanowskiego "chłoptasiem Fryzjera", bo mu na twitterze tak pisali.
Bukmacherką Stanowski zaczął się zajmować mniej więcej po 2006, to jest ciekawe. Dwudziestokilkuletni dziennikarz, bez studiów i doświadczenia w biznesie nagle zostaje zatrudniony do ogarniania biznesu w Polsce dość dużej firmy bukmacherskiej xD No ale mniejsza o to. Relację z Fryzjerem to on miał aż nadto dobrą, wbrew temu co stara się teraz wmówić ludziom.
Tym śmiesznej
@iksboks: Stanowski doskonale sobie zdaje sprawę, że Michniewicz ma coś na sumieniu, zapewne nawet o tym doskonale wie. Ale to jest jakby rodzina Stanowskiego, wyobraźcie sobie, że Wasz brat #!$%@? coś grubego. Rozpowiadacie o tym wszystkim czy staracie się go wybielić? No właśnie.
@jeszczemlodszakrew: skoro zakolak wie, że michniewicz ma coś na sumieniu, to powinien się powstrzymać od jakichkolwiek komentarzy. A on ciągnie tego michniewiecza po swoich programach, gdzie próbuje mu robić dobry PR xD

Gdyby mój brat zrobił coś bardzo złego, to bym zamknął mordę i nie próbował wybielać win tylko dlatego, że coś mnie z nim łączy