Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
#spider #pajaki #smiesznekotki #rozowepaski
Za namową, która jest wałkowana już prawie 7 lat, wchodząc dziś do pokoju, który był nieużywany kilka tygodni jest oto sobie pająk (). Różowej mówię to co zawsze (w skrócie nie zabije go, bo zjada inne robactwo, a różowa, że muszę go zabić, bo się go brzydzi, i boi itd. itp. to nigdy nie zabijałem tylko wynosiłem na jego "sieci" do innego świata., a różowa tym razem powiedziała, żebym go nie zabijał, ani nie wynosił z pokoju. Jest tak zmęczona,że ma to totalne w dupie, ale czuję też, że to trochę w końcu moja zasługa i powoli zaczyna akceptować takie mini stworzonka ().
Czuję dobrze człowiek xD a no i wykopek pobrał sobie jakąś apkę do sprawdzania owadów itp. i jest to całkiem mile stworzonko do wciągania much i innych tego typu robaczków ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz Rynia - #spider #pajaki #smiesznekotki #rozowepaski 
Za namową, która jest wałkowana ...
źródło: comment_1656111199uKg3Sty0HI3UMWisnJgljc.jpg
  • 15
bo się go brzydzi, i boi itd

@Rynia:
No ja tego nie mogę zrozumieć, także u swojej różowej. Polska to nie Australia, tutaj nieco zaszkodzić może co najwyżej albo krzyżak z podpisu Twojej fotki (choć nie wygląda mi na ten gatunek ze zdjęcia) albo sieciarz jaskiniowy, tylko obydwa gatunki są stosunkowo rzadkie i nie pchają się chętnie do domu. Najwięcej pisku jest i tak o Bogu ducha winne kątniki większe, które
Psa nie mamy chociaż tak sobie go wyobrażam przy moich dzieciach( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Piskariota:

to może kotka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@v1lk:
Lepiej psa, wystarczył rok aby moja różowa, zagorzała kociara stwierdziła, że pies lepszy. Jest lojalny, wyraża emocje, okazuje miłość a kot to w sumie ma Cię większość czasu w dupie, chyba ze akurat jest głodny albo ma kaprys na
@smk666 Nie pojmujesz pojęcia fobii czy jak?

@OstatniZnak:
Nie zacytowałeś o który wpis chodzi ale podejrzewam, że o początek rozmowy:

No ja tego nie mogę zrozumieć, także u swojej różowej.

Wiem jak wyglądają fobie (sam mam, pozdro). To, o czym pisze to nie chorobliwa reakcja lękowa przy arachnofobii tylko "bij zabij bo brzydki jest!" albo "wejdzie mi w nocy do ucha i złoży jaja".

Moja po jakimś czasie edukowania sama wynosi