Wpis z mikrobloga

@Prezydent_Polski: no właśnie ja też, a w komentarzu napisałem że to jawny działacz komunistyczny. Przecież to wybitny argument przeciwko Redom, że zatrudniają i pozwalają brylować człowiekowi, co wszem i wobec rozgłasza socjalizm i jest mocno wmieszany w politykę. Tutaj mogą się nawet media zainteresować i może powstać całkiem niezła afera jakby inwestorzy się dowiedzieli, nie uważasz?
@Prezydent_Polski: ale temu strzelaniu w stopę można dopomóc, a ta okazja spadła nam jak z nieba i żal byłoby nie wykorzystać. Zapominasz jak nasz kraj nienawidzi komunistów, bo jeszcze niedawno odczuwaliśmy co to znaczy być pod ich rządami. Wystarczy dać znać o tym Tollym i jego roli w CDPR właściwym ludziom i będzie się działo. Albo nagłośnić po prostu.
@Herne: widzisz, dla jednych ludzi nie ma znaczenia kim się otacza, a dla innych ma. Nawet jeśli danej grupie osób przyświeca ten sam cel, to ja nie zawsze pójdę z nim ramię w ramie. A wiesz czemu do grona tych osób zaliczam środowiska polityczne? Bo charakteryzują się one w większości tym samym, co spowodowało zniszczenie cybercrapa, czyli Kłamstwa, hipokryzja, chęć zysku.
@Prezydent_Polski: jak tam sobie uważasz. Według mnie powiedzenia "ogień zwalczaj ogniem" oraz "wróg mojego wroga jest moim (tymczasowym) przyjacielem" zawierają mądrość. Czyż to nie piękny widok, gdy dwie grupy których się nie lubi atakują się wzajemnie?