Wpis z mikrobloga

Zauważcie drogie #4konserwy jak dzisiaj słowo nacjonalizm i konserwatyzm jest odmieniane przez wszystkie przypadki. Co ciekawe, pewnie pomyslicie sobie, czy dzisiaj jakaś wzmożona aktywność konserw na tagu?

Otóż nie tym razem! Okazuje się, że kiedy my jesteśmy pochłonięci życiem rodzinnym, zajmowaniem się swoimi dziećmi i krzewieniem zdrowego modelu rodziny, w naszym zastępstwie na tagu aktywni są nie kto inni a ludzie z tęczową konotacją.

Naprawdę jestem pełen podziwu dla ludzi którzy cały swój wolny czas spędzają na wylewaniu jadu na mitycznych nacjonalistów co to "gejów z maczetami gonio". Tyle wolnego czasu poświęcić na wylewanie nienawistnych komentarzy.

Zawsze mi to przypomina stare czasy forów internetowych kiedy to grupa podświadomie czująca się gorsza od innej spędzała swój czas na wyśmiewaniu i poklepywaniu się po plecach zapewniając że my jesteśmy lepsi. Naprawdę widać tutaj analogię.

No ale muszę powiedzieć, że jestem wdzięczny tym ludziom bo bez nich nawet nie wiedziałbym, że dzisiaj przeszedł jakiś marsz przez Warszawę.

Co więcej, zamiast świętować swoją "dumę" czas ten poświęcają na upuszczaniu sobie żółci z wątroby. Smutne.

No cóż, lecę konserwatywne Mireczki i Mirabelki, rodzina na mnie czeka!

#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #urojeniaprawakoidalne
Pobierz
źródło: comment_1656183999jRzgpUN2icRkxMQLIR7mbY.jpg
  • 5
@qluch: Powiem brutalnie - my robimy kapitalną robotę, po prostu...olewając tęczowych dzbanów. Niech oni sobie tam chodzą, dzisiaj media nie ekscytują się tym co tam się stało xD
Stracili atencję medialną i tracą to czego najbardziej chcieli i oczekiwali. Zainteresowanie medialne, otoczkę, kłótnię, imbę

Za kilka lat skończy się tak, że te Marsze w wyniku swego zgnuśnienia zjadą do poziomu 0,0000001 % ludzi żyjących w Polińskiej republice Nadwiślańskiej będzie przychodziło i