Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich blackpillowców, dickpillowców, wristcelowców i tym podobnych. Z góry ostrzegam, że będzie to wywód długi, ale co najważniejsze - kontrowersyjny i dzielący. Bardzo prawdopodobne, że spowoduje on rozłam w nauce i podział na dwa wrogie sobie obozy.

Zacznijmy więc. Mam nadzieję, że jesteście w miarę dobrze obeznani z nomenklaturą cuckold lifestyle. Bull (nieudolne tłumaczenie na polski - ogier), czyli kochanek, to osobnik, z którym hotwife (na polski - hotka) zdradza swojego partnera (cucka - czyli rogacza). Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego akurat kochanka nazywamy bullem, czyli bykiem? Odpowiedź leży w jądrach. Objętość jąder u byka jest gigantyczna w stosunku do reszty wielkości ciała. Kobieta podczas seksu uwielbia, kiedy samiec podczas penetracji obija swymi kullen o jej narządy płciowe. Tak naprawdę z tego bierze się kobiecy orgazm - nie z cunnilingus, nie z penetracji, a właśnie z obijania cojones o clitoris samicy. Im większe kullen, tym orgazm jest mocniejszy.

Druga kwestia. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego chińczycy i hindusi rozmnażają się w tak zatrważającym tempie? Po raz kolejny - odpowiedź leży w jądrach. Poza aspektem czysto orgazmowym, kobieta lubi mieć wrażenie bycia "oznaczoną" przez samca, tak jakby była jego własnym terytorium. Im więcej spermy, tym bardziej spotęgowane jest to wrażenie.
Zapytacie pewnie - jakim cudem taki pajeet czy zhāng mogą być w stanie zaspokoić kobiety swojej rasy, jeżeli największe penisy należą do przedstawicieli stref międzyzwrotnikowych? Przecież jeśli mają największe penisy, to muszą mieć też największe jądra!


Jest to brutalna prawda, której naukowcy z obozu #dickpill boją się przełknąć. Nie jestem w stanie określić, na ile ten strach wynika z niedokładnie przeprowadzonych badań, źle stawianych hipotez, błędnych wniosków, czy może nawet z przyczyn propagandowych. Jedno jest pewne:
Wielkość. Jąder. Jest. Odwrotnie. Proporcjonalna. Do. Wielkości. Khutasa.
Ten aspekt badacze dickpilla z całego świata zdają się pomijać, mimo że po zagłębieniu się w opublikowane przez nich badania i wykresy wszystko na to wskazuje. Na ile jest to ignorancja, a na ile celowy zabieg?

Trzecia kwestia. Im krótsza droga do przebycia spermy do ujścia członka, tym z większą siłą wystrzeli ona w dal. Co kobiecie po takim mokebiańskim drągalu 35 cm, jeżeli finalnie wyciurka z niego kilka kropelek nasienia (powtarzam - wyciurka, a nie wystrzeli)? Mokebe jest skazany na wyśmianie.
A taki Ranjeesh czy Xing z mikrusem 16 cm to co innego! Przy dochodzeniu będzie im leciało z ciśnieniem jak w wężu strażackim. Gdy kobieta dostanie taki pocisk na twarz, w milisekundę poczuje się ujarzmiona, a uczucie między nią, a partnerem się umocni.

Musicie przełknąć brutalny #blackpill z naciskiem na #ballspill . Koniec cope'owania z #dickpill .

  • 10
Druga kwestia. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego chińczycy i hindusi rozmnażają się w tak zatrważającym tempie? Po raz kolejny - odpowiedź leży w jądrach. Poza aspektem czysto orgazmowym, kobieta lubi mieć wrażenie bycia "oznaczoną" przez samca, tak jakby była jego własnym terytorium. Im więcej spermy, tym bardziej spotęgowane jest to wrażenie.


@Skrzat5241: Tutaj #!$%@?łeś xD Pajeety mają obsesje na punkcie wstrzymywania nasienia. Zgodnie z praktykami hinduistycznymi jeśli niechcący się spuszczą muszą
@MagicznyPietrek: ale cewka u m0kebe nie jest ciasna, jest rozmiarów adekwatnych do ich penisów, a jako że jąderka mają malusieńkie i tym samym nasienia malutko, to tam nawet podciśnienia nie ma, nasienie po prostu wypływa, a nie wystrzeliwuje. Często bardzo dlugo mija od momentu orgazmu do momentu "wytrysku". Natura.
@Skrzat5241:

Kobieta podczas seksu uwielbia, kiedy samiec podczas penetracji obija swymi kullen o jej narządy płciowe.

Serio, to samo twierdziła mi moja ex julka. Natura.

Jest to brutalna prawda, której naukowcy z obozu #dickpill boją się przełknąć. Nie jestem w stanie określić, na ile ten strach wynika z niedokładnie przeprowadzonych badań, źle stawianych hipotez, błędnych wniosków, czy może nawet z przyczyn propagandowych.

My się wydaje, że tutaj nie ma żadnej teorii
Pobierz HausHagenbeck - @Skrzat5241: 
 Kobieta podczas seksu uwielbia, kiedy samiec podczas p...
źródło: comment_1656274489kBWNgZTuOWWN5ChPrpoXKu.jpg