Wpis z mikrobloga

@martwyplod: na tym polega demokracja, że możesz je#ać aktualny rząd i nikt ci nic za to nie zrobi. Krytyka i patrzenie na ręce jest potrzebne każdej władzy. Ja będę po nich jechał za każdą głupią decyzję. Problemem więc nie będzie ciśnięcie po KO/Lewicy/3D, tylko to jak PiS będzie próbował pompować afery z dupy byleby tylko w rządzących uderzyć. Trudno sobie wyobrazić co oni będą odpier#alać.
@arc_tic: tak? To ciekawe, bo 8 lat wszystkie 3 literowe formacje, cała.prokuratura, policja a nawet wywiad i używanie nielegalnie pegazusa nie wykazały aby ktokolwiek kradł.
Masz jakiś przykład co ukradli? Leć do pisiorow bo cie ozloca za takie informacje.
Wyjechali bo mogli. Dzięki wlasnie temu, że kraj wszedł do UE. A wszedł bo był dobrze zarządzany wcześniej też przez SLD.
@wolny_kot: ja również mam nadzieję, ze opozycja wygra, ale bądźmy też szczerzy, Tusku, czy Platforma z 2023 to nie jest to samo co w 2015 niestety. Do tego PiS tak zepsuł państwo, ze stworzył wielkie pokusy, bo spota część elektoratu ma totalnie #!$%@? na ich liczne afery, przy których "afery" za PO czy wcześniejszych rządów to jest wielkie nic.
Zobaczymy jak będzie. Jedno jest pewne, zmiany i rozliczenie PiS jest potrzebne,
To banda patusow którym ktoś dal garnitury i powiedział teraz jesteście elita.


@wolny_kot: no tak peło urabia fajnopolakow xD dac patusom magystra i garnitur i wmowic, ze sa elita. I jak widac wystarczy zeby uwierzyli ze rzad peło upadl przez osmiorniczki

zegarek za 50k ma każdy pisowiec.


@wolny_kot: no nie wiem, pan prezes, pisowiec numer 1 chodzi w dziurawych butach tez ma?
on jest multimilionerem. Typ se chciał wieżowce w centrum Warszawy budowac. Lansuje się na lumpa, bo taki ma elektorat, a do tego jest lumpem, tyle że posiada ogromną kase.


@wolny_kot: a ma zegarek za 50k? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyle kasy co od ruskiego wywiadu w latach 90 przytulił i przejął nieruchomość to głowa mała.


@wolny_kot: nie zebym sie nie zgadzal, ale powiem jak pełowcy broniacy