Wpis z mikrobloga

Cześć!

Witam na ceremonii otwarcia XV edycji #perfumowemistrzostwa (prawdę powiedziawszy nie wiem, ile ich już było, więc nie przywiązujmy się do tej XV)!

Tematem, którym zajmiemy się tym razem będzie ONA - królowa kwiatów i roślin ozdobnych czyli RÓŻA!

Wybierzemy najlepsze perfumy z prominentną różą, jakkolwiek nie musi być to zapach czysto różany - dopuszczalne są różnorakie kombinacje, od róży z oudem aż po różę na słodko (gourmand). Na liście eliminacyjnej znalazła się ponad setka pozycji, pogrupowanych w pięć grup. W każdej z nich możecie wybrać maksymalnie pięć ulubionych perfum z różą w roli głównej. Wszystkie perfumy znajdujące się na liście są klasyfikowane jako męskie lub unisex - wykluczyliśmy z rozgrywek róże wyłącznie damskie.

Zasady tradycyjnie niezmienne - głosujemy klikając w TEN LINK i w polu ID wpisując swój nick z wykopu. Jeśli na liście nie znalazł się Wasz ulubiony różany zapach, wpisujecie go w ostatnim pytaniu.

Memika pozwoliłem sobie pożyczyć od @kijo23 a szczególnie gorąco (dosłownie i w przenośni) pozdrawiam mojego szanownego kolegę @kret_w_granulkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy
#perfumowemistrzostwa - oficjalny tag zabawy
Pobierz TetraHydroCanabinol - Cześć! 

Witam na ceremonii otwarcia XV edycji #perfumowemist...
źródło: comment_16563238136qv2xbQThyh79zkUomHi7F.jpg
  • 10