Wpis z mikrobloga

Szukam motocykla dla siebie i mam ogromny problem - zupełnie nie wiem co kupić. Mam prawie 2m wzrostu, 120kg wagi. Motcykl musi byc nie ADV (bo do jazdy po ulicach a i ADV sa za ciezkie i za szerokie) i nie sportowy (bo już mam). Zwykly motur do jazdy po miescie i okazjonalnie krotkie wycieczki. Calkiem wygodnie mi sie jezdzilo fazerem, ale szukam czegos mlodszego. Africa Twin calkiem wygodna, ale zamula. Super Tenere testowalem i jakos mi nie lezy, za wielkie i za ciezkie. Podobnie BMW GS. Nie lubie #!$%@? poza torem, ale tak ze 120KM+ by sie przydalo do mojej wagi i przyjemnosci z jazdy.

Macie jakies propozycje? Czym jeździcie, dwumetrowcy?

Jest taka strona: https://cycle-ergo.com/ ale trzeba wiedziec czego szukasz, bo przegladanie tysiecy motocykli jest bez sensu. Dzieki niej dobralem sobie wygodnego sporta.

#motocykle
  • 10
@mocarny_knur: Skoro GS czy Super Tenere sa zbyt ciezkie i zbyt szerokie to nie sadze, zebym sie Goldwingiem zmiescil miedzy samochodami. Chjociaz nie wykluczam, ze na starosc jako 9. motocykl sobie kupie limuzyne (ale predzej Indiana niz Honde).