Wpis z mikrobloga

@dobrowolskii: @SurowaRyba: chciałem teraz w media expercie na raty 0 bo wolę sobie spłacał raty i nawet nie odczuć, ze te słuchawki kupiłem, ale 25% wartości produktu w kosztach banku to trochę xD zobaczę na Allegro od jakiegoś legit sprzedawcy może
@dobrowolskii: no w sensie cena za słuchawki 949 a kwota do spłaty 1250 xD wiem, ze to normalne w ratach ale jak mają być zero to mają być zero. No i zrozumiałbym 10% wartości na przykład a nie 25. iPhone mam na raty normalnie wzięty i płace za sam telefon bez żadnych odsetek. A na Allegro to już widzę te słuchawki i w sumie strach kupić xD
@dobrowolskii: mówiłem jej, ze bez żadnych ubezpieczeń. Ale i tak zrobiła swoje i na 10 rat z ubezpieczeniami wychodziło 140zł chyba xD nie da się wziąć rat przez neta, do wyboru jest tylko opcja w sklepie
@dobrowolskii: w sensie bez ubezpieczenia wyszło 125x10 a z ubezpieczeniem 140x10 około. Może przez to tak liczyła bo byłem w sklepie 400km od domu i myślała, ze jestem napalony i wezmę tak czy siak. Jutro pójdę u siebie w mieście jeszcze zobaczyć i zapytać.
@dobrowolskii: oczywiscie u mnie udało się na 0 procent xD
Wziąłem i jestem zadowolony po pierwszym użyciu, w ogóle na spacerze to się czułem jakbym w jakiejś grze komputerowej był, może dlatego, ze nigdy wcześniej nie chodziłem w słuchawkach na zewnątrz xD No i trochę się czuje jak banan jakiś ale to przejdzie pewnie