Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borntobefit: bo #!$%@? są w zmowie cenowej.

A oficjalnie przewidywania na October cap rosną i ceny fixów oferowanych rosną plus usuwają oferty dla nowych klientów.

Zaraz zaraz jak jesteś w Ovo to powinni ci oferować fixa lepszego niż na otwartym rynku, dzwoniles i pytales?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adriano30: nie dzwoniłem.
Ja mam taką kose z nimi że musze brać xanax przed telefonem.
Co telefon dostaje inna odpowiedz na otwarty claim.A mam dwa.
Przenieśli nas z SSE.
Ja mam variable -no exit fee
Droga otwarta tylko dzwi wszedzie pozamykane.
A jak wchodze w te ich plany spersanalizowane to najtanszy stały zaczyna sie od 240 za miesiac a najwiekszy rachunek mielismy dotychczas 160 w zime.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Borntobefit: poczytaj artykuly na moneysavingexpert czy warto fixowac z tym co oferują. Teraz oferuja 240 ale w pazdzierniku moze byc 260 i w perspektywie 2 lat czy tam ilu wyszedlbys na plus.

Ja aktualnie mam shella i absolutnie nic nie oferują a tak jak Ciebie nikt mnie nie wezmie na atrakcyjnym fixie
@Borntobefit: bo wszędzie jest drożej niż w obecnym szambie, jakkolwiek źle by nie było. To jedna wielka mafia energetyczna, a Ty masz płacić.
Przeprowadzałem się niedawno i sprawdzałem 4-5 różnych dostawców, każdy był droższy od poprzedniego. Nawet octopus chwalon za dobre ceny wychodził drogo. Masakra... najgorsze, że przeprowadzam się znowu i nie mogę na razie fixa zrobić nawet :<
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borntobefit: bo wszędzie jest drożej niż w obecnym szambie, jakkolwiek źle by nie było. To jedna wielka mafia energetyczna, a Ty masz płacić.

Przeprowadzałem się niedawno i sprawdzałem 4-5 różnych dostawców, każdy był droższy od poprzedniego. Nawet octopus chwalon za dobre ceny wychodził drogo. Masakra... najgorsze, że przeprowadzam się znowu i nie mogę na razie fixa zrobić nawet :<

@Budo: czyli aktualnie jak mozliwe pchac sie w fixy?