Wpis z mikrobloga

A spermiarz myśli, że jakaś zwróci na niego uwagę jak napisze komplement.Co więcej pewnie myśli, że zarucha lub chociaz nudesa zobaczy.
#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #instagram #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #zwiazki #hipergamia #pieklomezczyzn #pieklokobiet #pieklomezczyzn #spermiarzalert #spermiarz #heheszki
Pobierz Onaaa20 - A spermiarz myśli, że jakaś zwróci na niego uwagę jak napisze komplement.Co...
źródło: comment_1656365764q943PSifUapJuUbncaOJap.jpg
  • 17
@choochoomotherfucker: Bo psują przecież jest napisane, że każda osoba, która nie jest najbliższa jest odbierana jako spermiarz naapaleniec wiec przez spermiarzy normalni faceci też są odbierani jako desperaci.Tak to działa pisze setki speemiarzy i normalni faceci nawet nie są dostrzegani.
@Onaaa20: W Polsce niestety taka jest "kultura podrywu" xD - wiele młodych typów nadal myśli że za laską muszą ganiać jak kot za myszą i ją uszczęśliwiać - kup na randkę kwiatki, postaw kolację, jak nie chce to znowu coś kup, syp komplementy, powalcz o nią i w końcu Ci ulegnie - takie rady często słyszy wielu facetów od kobiet i od innych gości.

A najgorsze jest to że Ci ludzie
@choochoomotherfucker: No dobra ale nawet normalny facet piszący komplement zostanie olany przez kogo ? Przez spermiarzy wiec zniszczyli rynek bo jakby nie spermiarze kobieta zauważyła by komentarz normalnego faceta a teraz to niemożliwe.
Pisałam o tym wiele razy, normalne kobiety, w sensie nie desperatki, brzydzą się spermiarzami, ale nikt mi tu nie wierzy i ciągle latają bzdury, że spermiarze psują rynek xD

@choochoomotherfucker: This. Spermiarze psują rynek jedynie pod tym względem, że WIZUALNIE wydaje się, że kobietom jest łatwiej, no bo każda ma tylu adoratorów. Ale #!$%@?, co z lochą się spotykałem/kręciłem, to jak widziałem tych adoratorów to mnie skręcało xD Prawda jest taka
@Onaaa20: Też jestem i byłem cichy. Da się nauczyć gadki. Dynamiczniakiem może nie zostaniesz, ale da radę zrobić tak, żeby nie było zbyt wiele niezręcznych cisz. Poza tym one nie są niczym złym.
Ogólnie laski uwielbiają być słuchane i o sobie gadać więc wystarczy, że sprawisz, ze się nieco otworzy, to jej nie przerywaj i niech nawija