Wpis z mikrobloga

Dowód osobisty mi się połamał (na pół i kawałek nawet zaginął tworząc dziurę)
Jak się wczoraj okazało (potrzebowałem coś wypożyczyć z apki) TO ŻADEN PROBLEM xDDddd

Jak będzie tu z 10 plusów, to zrobię tourne po serwisach gdzie trzeba się zweryfikować dowodem i zdam raport komu nie przeszkadza ewidentnie połamany na pół dowód z widoczną na środku dziurą xD

#bezpieczenstwo #cyberbezpieczenstwo #glupiewykopowezabawy #afera #niewiemjaktootagowac #heheszki #niewiemjaktootagowac #dziendobry
Pobierz W.....n - Dowód osobisty mi się połamał (na pół i kawałek nawet zaginął tworząc dziur...
źródło: comment_16563939006gN7snik4DPwvKd940DvAE.jpg
  • 21
@w0kzz: w sumie nie wiem, mam dość aktywne życie i pewnego dnia go wyciągam a on napęknięty tydzień później już umarł.
Normalnie w portfelu nosze na tylnej kieszeni na którą siadam i tak był w 2014 wymieniany bo wcześniejszy mi zaginął, 8 lat tak wytrzymał, ale jednak postanowił nie doczekać wymiany przez utratę ważności.
@AgentGRU: napisze jak będzie gotowy raport z całości, zrobię całe znalezisko, z aplikacji na telefon do wypożyczania czegoś czym można gdzieś podjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na razie bez szczegółów, wszystko opiszę jak dowód będzie już wymieniony, a lista serwisów gdzie spróbowałem się zarejestrować długa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wappyn: ale myślałeś, że jak się dowód połamie to wysyła specjalną informację do bazy danych i się dezaktywuje czy jak? Bo nie rozumiem o co afera w ogóle.
@AgentGRU: Np. plenti.app większośc to gadzety w apce, ale korzystałem i polecam (bez reklamy) lub sampochody CS Panek. Jest trochę tego, jeszcze chyba tylko dziewczyny nie można wypożyczyć w apce na godzinkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wappyn: mój dowód stracił ważność w 2016, jeszcze nigdzie nie miałem z tym problemu ¯\_(ツ)_/¯
w aplikacji robisz zdjęcie dowodu celem weryfikacji danych, nie chodzi o sam dowód, nikt nie daje #!$%@? o to czy jest on cały