Wpis z mikrobloga

Potrzebowalbym narzedzie, ktore weszloby mi na strone i pobralo html z kilkuset podstron, plus od czasu do czasu rozwiazalo captche v2. Zrobilem maly research i nie znalazlem nic rozsadnego/darmowego, serio wymagam tak wiele?
Nie siedze w ogole w webdevie, wiec pisanie jakis skryptow srednio widze.

#webdev #informatyka #webscraping
  • 17
@heater: Szybciej ci wyjdzie samemu klikać Ctrl + S i rozwiązywać te Captche dla kilkuset stron niż szukać darmowego i to takiego bez ransomware rozwiązania co v2 pokona XD
@heater:

serio wymagam tak wiele?


I tak, i nie.

Potrzebowalbym narzedzie, ktore weszloby mi na strone i pobralo html z kilkuset podstron


Banał, prosty skrypt - pobierasz, zapisujesz, wyszukujesz kolejne linki i tak w kółko.

plus od czasu do czasu rozwiazalo captche v2


A tutaj zamieniłeś banał w coś, czego ci prawdopodobnie nikt nie da/nie zrobi, tym bardziej za darmo. Gdyby Captchę tak łatwo się omijało, to by nikt jej nie
@Greg36: nie no moge zaplacic, dlatego dodalem, ze szukam rozsadnego rozwiazania, ale najtaniej widzialem cene wynoszaca 200$ a to o jakies 170 za duzo jak dla mnie
@Makurise: niby tak, chociaz mam wrazenie, ze te captcha zatrzyma tylko amatora
@Makurise: chlopski rozum podpowiada: co moze byc trudnego w znalezieniu wyskakujacego zawsze w tym samym miejscu okienka i kliknieciu go? Jakby to byla kapczta z wybieraniem obrazkow to czylbym respekt, tutaj srednio
@heater a bardzo dużo. Weź sobie wygogluj "behavioral biometrics", "bot detection". Samo ustawianie delayow czy wskazywanie programowi, w którym miejscu ma klikać może zadziała na chwilę. Sam próbowałem to jakoś obejść przez pyautogui i po jakimś czasie wykrywało bota i uruchamiało dodatkowe zabezpieczenia.