Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do osób z IT. Czy u was też tak jest, że seniorzy praktycznie nic nie robią? Jak ich obserwuję to ciągle gdzieś chodzą na kawkę, znikają na lunch na prawie godzinę, a my jako juniorzy musimy ogarniać praktycznie 90% tasków, bo przecież się uczymy. Sprawdzałem, to mają pootwierane jakieś taski od paru miesięcy, a jedno wisi z rok. Jeden z nich ma z boku trzeci monitor pionowy z wiecznie otwartym kodem, raz jak mu odpiąłem monitor rano to skapnął się dopiero na koniec pracy xD Tak naprawdę pracują tylko wtedy jak coś "wybuchnie" albo jak im się pull requesta podeśle, na którego w większości i tak nawet nie patrzą, bo i tak błędy przechodzą. Myślę, że nie powinni wcale zarabiać więcej od juniorów.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bc968e8b1d4d9d794a0e75
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
Czy u was też tak jest, że seniorzy praktycznie nic nie robią? Jak ich obserwuję to ciągle gdzieś chodzą na kawkę, znikają na lunch na prawie godzinę


@AnonimoweMirkoWyznania: ja tak robiłem za juniora. Pracują zdrowo i komfortowo i nie szukają problemów u innych, a ty zapierniczasz i jeszcze się frustrujesz tym co robią inni. I kto tu ma problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)