Wpis z mikrobloga

@vrim: typie prosiłem o coś na potwierdzenie twoich urojeń:

Lewaki kłamią, że cywilizacja to aborcja i sześciobarwna tęcza.

a ty mi wrzucasz link do tego ze biedne katole nie mogą kogoś prześladować tylko dlatego że nie jest hetero, oraz do tego że organizacja sponsorowana przez kreml doprowadziła do niemal całkowitego zakazu aborcji niespotykanego w cywilizowanym świecie na wzór państw afrykańskich co już ma wpływ na dzietność w kraju, nie spodziewałem się
organizacja sponsorowana przez kreml doprowadziła do niemal całkowitego zakazu aborcji


@Deska_o0: Ładne urojenia.

całkowitego zakazu aborcji niespotykanego w cywilizowanym świecie


@Deska_o0: Malta i Andora nie są cywilizowane?

wrzucasz link do tego ze biedne katole nie mogą kogoś prześladować tylko dlatego że nie jest hetero,


@Deska_o0: Gdzie tam jest mowa o prześladowaniach? "Cywilizacja" chce przywilejów dla LGBT, a "zaścianek" nie.
Ładne urojenia.


@vrim: fakty to nie urojenia, urojeniami mozna nazwać twoje gusła które chciałbyś narzucić ludziom w świeckim kraju, ale w XXI wieku to nie przejdzie, jest coraz mniej ludzi tak mało inteligentnych żeby musieli sobie tłumaczyć rzeczy których nie rozumieją magią czy bożkami

Malta i Andora nie są cywilizowane?


@vrim: zdecydowanie, przymuszanie kobiet do donoszenia ciąży z gwałtu, bądź takiej której nie mają szans przeżyć to nieludzkie zachowanie i
fakty to nie urojenia


@Deska_o0: No właśnie. Twierdzenie, że Ordo Iuris jest finansowane przez Kreml jest wierutną bzdurą.

zdecydowanie, przymuszanie kobiet do donoszenia ciąży z gwałtu, bądź takiej której nie mają szans przeżyć to nieludzkie zachowanie i ciężko o kimś takim powiedzieć "cywilizowany"


@Deska_o0: Czyli potwierdzasz moje stwierdzenie. Wg Ciebie przyzwolenie na aborcję to wyznacznik cywilizacji.

przywilejami nazywasz brak prześladowań i zrównanie praw z tymi jakie mają hetero


@Deska_o0:
Twierdzenie, że Ordo Iuris jest finansowane przez Kreml jest wierutną bzdurą.


@vrim: dziwnym zbiegiem okoliczności ich agenda pokrywa się z tą kremlowską dla zachodu 1:1, a pieniądze dostają od nich przez słupów pewnie tak z dobrej woli
https://resetobywatelski.pl/ordo-iuris-i-kreml-dowody-przedstawia-klementyna-suchanow/

Czyli potwierdzasz moje stwierdzenie. Wg Ciebie przyzwolenie na aborcję to wyznacznik cywilizacji.


@vrim: nie, jesteś po prostu zbyt ograniczony i tak sobie to tłumaczysz. korzystanie z medycyny do której mamy dostęp jest
Rosyjski bogacz->Kreml?


@vrim: rosyjski oligarcha = kreml

Czyli polski bogacz->PiS?


@vrim: tylko w przypadku kiedy jest z nimi powiązany, np taki oligarcha z polski obajtek

A teoria sześciu stopnii oddalenia?


@vrim: putina pewnie też podziwiasz bo to "rozsądny konserwatyzm" a ukraińcami gardzisz bo wołyń co?

Aborcja nie jest zwykłym zabiegiem medycznym.


@vrim: według religijnych oszołomów, przecież tobie imponuje zmuszanie kobiet do noszenia ciąży z gwałtu, albo takiej której
@gardzenarodowcami: tak sobie teraz myślę że to obcięcie gazu do Niemiec to bardzo dobry znak. Gdyby odcięli całkiem gaz, znaczyło by to że nie liczą już w przyszłości na powrót do porządku i traktują zachód jak wroga, więc można gaz odciąć całkowicie. Nie odcięli ale ograniczyli co znaczy że musiało ich coś zaboleć. To były dostawy broni. Gdyby nie zrobili nic, znaczyło by to że nie zabolało ich to wcale. Był