Wpis z mikrobloga

Ludzie z twitcha, a zwłaszcza czatu XI mają złudne przeświadczenie, że są lepsi od ludzi z yt, często nazywając ich dziećmi. Chyba zapomnieli, że większość z nich sama ma 16-18 lat, czy też 20-22,ale nadal są na utrzymaniu rodziców i jedyne ich osiągnięcie to gdy streamer przeczyta ich durną wiadomość, którą spamią po kilkanaście razy. Oprócz tego spamią emotkami, piszą 'XD' - im WIĘCEJ D tym lepiej. No faktycznie, jesteście elitą. Na pewno są tam też dorośli 'normalni' ludzie, mam na myśli że nie są dzbanami. Ale to mniejszość. Bo nie wydaje mi się, że jedyną rozrywką ludzi po dniu w pracy jest oglądanie jak ktoś gra kilka godzin w lola i drze morde (oczywiście można sobie oglądać twitcha), ale 'Ci użytkownicy czatu' siedzą tam codziennie.

Kiedyś czat na twitchu naprawdę był spoko, teraz jak twitch zyskał na popularności głównie przez XI jest tam więcej dzbanów niż na yt.
Mówcie co chcecie ale to fakt, a nie opinia.
#famemma
  • 6
@RvN7:

Oprócz tego spamią emotkami, piszą 'XD' - im WIĘCEJ D tym lepiej.

Aż przypomina mi się pasta o hejcie zbiorowym na ''Xd'', ja sam uważam ''xD'' za najlepszą formę ''XD'' mi nie przeszkadza, ale jak ktoś postawi kilka ''D'' koło siebie to mnie #!$%@? strzela.